Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Prawo finansowe Tom II Prawo podatkowe z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Prawo finansowe Tom II Prawo podatkowe
30 zł
Niniejsza publikacja jest kontynuacją dobrze znanej już pozycji "Prawo finansowe'. Jest to IV wydanie książki, uzupełnione, poprawione i odnowione. Nowym rozwiązaniem jest podział książki na dwa odrębne tomy, co ułatwia poruszanie się po tematyce finansów publicznych oraz prawa podatkowego. W tomie II zostały w sposób obszerny przedstawione zagadnienia krajowego i międzynarodowego prawa ...
"Sztuka pianistyczna", Henryk Neuhaus
189 zł
Tytuł: "Sztuka pianistyczna. Notatki pedagoga." Autor: Henryk Neuhaus Wydawnictwo: "Polski Wydawnictwo Muzyczne" Miejsce wydania: Kraków Rok wydania: 1970 Wydanie I Oprawa: miękka Stan: dobry Rabat 10% przy jednorazowym zakupie więcej niż jednej rzeczy spośród moich ogłoszeń. Rabat dotyczy wtedy wszystkich zakupionych przedmiotów.
Poradnik rachunkowości - cz. II. Rachunkowość finansowa z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Poradnik rachunkowości - cz. II. Rachunkowość finansowa
25 zł
Oferuję w sprzedaży drugą część poradnika do nauki rachunkowości - Rachunkowość finansowa. Stan prawny na 1 stycznia 2016 roku. Poradnik ma 579 stron i można go samodzielnie wydrukować albo przeglądać go w formacie pdf na komputerze, tablecie czy smartfonie. Zainteresowanych zapraszam na stronę 016/06/19/poradnik-rachunkowosci-cz-ii-rachunkowosc-finansowa/ lub do kontaktu.

Techniki relaksacji Angelika Schneider

28 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Co zrobić, by codziennie mieć chęć do życia, być przepełnionym energią i optymizmem? Odpowiedź jest prosta - nauczyć się skutecznie odpoczywać. Poradnik podaje różne sposoby relaksacji, takie jak: medytacja, masaż, ćwiczenia oddechowe, joga, tai chi i inne, pozwalające na pracę z własnym ciałem oraz odzyskanie spokoju.