Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Procedury celne w unijnym kodeksie celnym.

52 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

W związku z wejściem w życie 1 maja 2016r. Unijnego Kodeksu Celnego funkcjonowanie procedur celnych uległo istotnym zmianom. Zrezygnowano z dotychczasowego podziału na przeznaczenia celne i procedury celne, na nowo usystematyzowano i przebudowano procedury celne: dopuszczenia do obrotu, wywóz oraz tzw. procedury specjalne. Z każdą procedurą celną wiążą się inne obowiązki lub przywileje dla osoby dokonującej obrotu towarowego. Niniejsze opracowanie stanowi próbę zebrania i omówienia podstawowych przepisów związanych z procedurami celnymi, w tym dotyczących nowych obowiązków i terminów w szczególności przy stosowaniu procedur specjalnych.


Książka ma na celu przybliżenie zarówno przedsiębiorcom, jak i funkcjonariuszom celnym zagadnień z zakresu unijnego prawa celnego.


Stan prawny na dzień 01.03.2017 r.


Autorka : Marzena Kałka.

Oprawa miekka, 173 strony, 2017.

Wydawnictwo Unimex.


Wystawiam fakturę VAT.


Koszt wysyłki pokrywa odbiorca.

Kurier DPD

12 zł - przelew
14 zł - pobranie

Paczkomaty

8 zł.

Paczka w ruchu

5 zł.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poradnik rachunkowości - cz. I. Podstawy rachunkowości z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Poradnik rachunkowości - cz. I. Podstawy rachunkowości
12 zł
Oferuję w sprzedaży pierwszą część poradnika do nauki rachunkowości - Podstawy rachunkowości. Aktualny stan prawny. Poradnik ma 125 stron i można go samodzielnie wydrukować albo przeglądać go w formacie pdf na komputerze, tablecie czy smartfonie. Zainteresowanych zapraszam na stronę http://qmamfinanse.pl lub do kontaktu.
Książka programistyczna Professional Sitecore Development z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Książka programistyczna Professional Sitecore Development
200 zł
Sprzedam książkę programistyczną widoczną na zdjęciu, napisaną w języku angielskim.