Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poradnik rachunkowości - cz. III. Sprawozdawczość i analiza finansowa z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Poradnik rachunkowości - cz. III. Sprawozdawczość i analiza finansowa
20 zł
Oferuję w sprzedaży trzecią część poradnika do nauki rachunkowości - Sprawozdawczość i analiza finansowa. Aktualny stan prawny. Poradnik ma 185 stron i można go samodzielnie wydrukować albo przeglądać go w formacie pdf na komputerze, tablecie czy smartfonie. Gratis dodawana jest aplikacja Analiza finansowa w Excelu. Zainteresowanych zapraszam na stronę rifp.pl lub do kontaktu.

Polska pod rządami konstytucji z 1997 roku. Piotr Winczorek

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Opracowanie niniejsze składa się z wyboru artykułów już opublikowanych w latach 2000-2006, w większości w dzienniku »Rzeczpospolita «, a także w czasopismach naukowych, takich jak »Państwo i Prawo« oraz »Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny«. Niektóre z tek stów ukazały się po raz pierwszy w zbiorowych wydawnictwach książkowych poświęconych zagadnieniom ustrojowym, przygotowanych między innymi pod redakcją prof. Kazimierza Działochy oraz prof. Witolda Kieżuna.
Do tego tomu włączyłem artykuły o różnym charakterze naukowym i publicystycznym. Jestem bowiem zdania, że do obowiązków osób zajmujących się badaniami naukowymi i edukacją młodzieży akademickiej należy także przemawianie do szerszej publiczności, w celach głównie informacyjnych, ale również po to, by przez uczestnictwo w otwartej wymianie poglądów wpływać na kształt życia zbiorowego w naszym k raju. Teksty publicystyczne muszą być pisane innym niż naukowe językiem, prostszym, zrozumialszym, niekiedy bardziej kolokwialnym, a le nie oznacza to, że mają zawierać mniej istotne treści. Nie mogą natomiast, ze względów redakcyjnych, przekraczać pewnej objętości ani też być obudowywane tzw. aparatem naukowym".

Autor : Piotr Winczorek.
Oprawa miękka, 216 stron.
Wydawnictwo Liber.

Wystawiam fakturę VAT.

Koszt wysyłki pokrywa odbiorca.

Kurier DPD

12 zł - przelew
14 zł - pobranie

Paczkomaty

8 zł.

Paczka w ruchu

5 zł.