Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

"Nowa tożsamość Niemiec i Rosji w stosunkach międzynarodowych"

15 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
redactor : Stanisław Bieleń , Witold Góralski
Książka obejmuje 12 rozdziałów, traktujących zarówno o sprawach ogólnych i teoretycznych, jak i o sprawach konkretnych uwarunkowań celów, koncepcji czy wyborów współczesnych Niemiec i Rosji. W jednym z rozdziałów uwagę na uwarunkowaniach polskiej polityki zagranicznej wobec nowych Niemiec i nowej Rosji, co w obliczu instytucjonalnych powiązań Polski z NATO i Unią Europejską, znajduje szczególne uzasadnienie poznawcze i praktyczne.
Stan idealny.
Odbiór osobisty w Warszawie.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bielany, Warszawa, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lista katyńska.Jeńcy obozów Kozielsk,Ostaszków,Starobielsk.Zagi.
10 zł
nieni w Rosji Sowieckiej.Opracował A.Moszyński. Onmipress i Polskie Towarzystwo Historyczne 1989,stron 340,oprawa broszurowa. Stan bardzo dobry. Preferowany sposób dostarczenia odbiór osobisty. Upusty przy zakupie większej ilości różnych pozycji. Wyprzedaż domowej biblioteki.
Ponad 50 szt książek stan idealny, szczegóły w opisie z Bielany, zobacz zdjęcie
Ponad 50 szt książek stan idealny, szczegóły w opisie
15 zł
Wietrzenie biblioteczki :) Przed zakupem proszę o kontakt w celu potwierdzenia czy dana pozycja nadal aktualna Mam do sprzedania ponad 50 szt książek, tematyka dość specyficzna, ale może ktoś znajdzie dla siebie coś interesującego :) Przy każdej pozycji jest podana cena, do której trzeba doliczyć koszt wysyłki. Możliwy jest tez odbiór osobisty w Warszawie na Bielanach. Osoba zainteresowanym, ...
Dzieje oręża polskiego. Od rozkwitu do upadku
Dzieje oręża polskiego. Od rozkwitu do upadku"
Proszę o kontakt
Niedostępna w księgarniach książka historyczna. Oprawa twarda, papier kredowy, nowa. Autorzy: B. Bydoń, Z. Grabowski, P. Przeździecki. Wiele unikalnych zdjęć, rycin i dokumentów.
Blog jako nowa forma komunikowania politycznego z Bielany, zobacz zdjęcie
Blog jako nowa forma komunikowania politycznego
20 zł
Książka w stanie idealnym, wyd.2013, dobra pozycja do pracy dyplomowej, teoria+przykłady
Biologiczne podstawy ochrony przyrody - A. Pullin z Bielany, zobacz zdjęcie
Biologiczne podstawy ochrony przyrody - A. Pullin
16 zł
Biologiczne podstawy ochrony przyrody - A. Pullinużywana, stan bardzo dobry preferowany odbiór osobisty- Piaski
Więcej ogłoszeń