Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lista katyńska.Jeńcy obozów Kozielsk,Ostaszków,Starobielsk.Zagi.
10 zł
nieni w Rosji Sowieckiej.Opracował A.Moszyński. Onmipress i Polskie Towarzystwo Historyczne 1989,stron 340,oprawa broszurowa. Stan bardzo dobry. Preferowany sposób dostarczenia odbiór osobisty. Upusty przy zakupie większej ilości różnych pozycji. Wyprzedaż domowej biblioteki.
Żołnierz polski. Ubiór, uzbrojenie i oporządzenie. 1832 - 1939 z Bielany, zobacz zdjęcie
Żołnierz polski. Ubiór, uzbrojenie i oporządzenie. 1832 - 1939
Proszę o kontakt
Książka historyczna autorstwa Stanisława Gepnera. Kompendium wiedzy o umundurowaniu i broni polskiego żołnierza w latach 1832 do 1939. Twarda oprawa, kredowy papier, piękne ryciny i ilustracje. Nowa, niedostępna w sprzedaży.
"Integracja Skandynawii.Od Rady Nordyckiej do wspólnoty eur."
25 zł
Współczesna Skandynawia słusznie chlubi się wyjątkową i zarazem wzorcową w Europie współpracą regionalną, poczynając od kultury i nauki, poprzez życie społeczne i gospodarcze, ekologię, a na polityce międzynarodowej kończąc. Autor przedstawia i analizuje te zagadnienia jako czynniki integrujące narody oraz państwa skandynawskie. autor : Bernard Piotrowski 466 stron. 17x24 cm. Wydawnictwo Naukow ...
Logika działania zbiorowego M.Olson z Bielany, zobacz zdjęcie
Logika działania zbiorowego M.Olson
15 zł
Witam. Mam do sprzedania książkę Mancura Olsona "Logika działania zbiorowego". Stan bardzo dobry. Odbiór osobisty.
Biologiczne podstawy ochrony przyrody - A. Pullin z Bielany, zobacz zdjęcie
Biologiczne podstawy ochrony przyrody - A. Pullin
16 zł
Biologiczne podstawy ochrony przyrody - A. Pullinużywana, stan bardzo dobry preferowany odbiór osobisty- Piaski
Więcej ogłoszeń

"Nowa tożsamość Niemiec i Rosji w stosunkach międzynarodowych"

15 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
redactor : Stanisław Bieleń , Witold Góralski
Książka obejmuje 12 rozdziałów, traktujących zarówno o sprawach ogólnych i teoretycznych, jak i o sprawach konkretnych uwarunkowań celów, koncepcji czy wyborów współczesnych Niemiec i Rosji. W jednym z rozdziałów uwagę na uwarunkowaniach polskiej polityki zagranicznej wobec nowych Niemiec i nowej Rosji, co w obliczu instytucjonalnych powiązań Polski z NATO i Unią Europejską, znajduje szczególne uzasadnienie poznawcze i praktyczne.
Stan idealny.
Odbiór osobisty w Warszawie.