Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lista katyńska.Jeńcy obozów Kozielsk,Ostaszków,Starobielsk.Zagi.
10 zł
nieni w Rosji Sowieckiej.Opracował A.Moszyński. Onmipress i Polskie Towarzystwo Historyczne 1989,stron 340,oprawa broszurowa. Stan bardzo dobry. Preferowany sposób dostarczenia odbiór osobisty. Upusty przy zakupie większej ilości różnych pozycji. Wyprzedaż domowej biblioteki.
Corel PhotoPaint 9 z Bielany, zobacz zdjęcie
Corel PhotoPaint 9
20 zł
Witam. Książka w stanie bardzo dobrym. Możliwy odbiór osobisty na terenie Bielan lub w okolicy.

"Nowa tożsamość Niemiec i Rosji w stosunkach międzynarodowych"

15 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
redactor : Stanisław Bieleń , Witold Góralski
Książka obejmuje 12 rozdziałów, traktujących zarówno o sprawach ogólnych i teoretycznych, jak i o sprawach konkretnych uwarunkowań celów, koncepcji czy wyborów współczesnych Niemiec i Rosji. W jednym z rozdziałów uwagę na uwarunkowaniach polskiej polityki zagranicznej wobec nowych Niemiec i nowej Rosji, co w obliczu instytucjonalnych powiązań Polski z NATO i Unią Europejską, znajduje szczególne uzasadnienie poznawcze i praktyczne.
Stan idealny.
Odbiór osobisty w Warszawie.
Popularne