Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Ponad 50 szt książek stan idealny, szczegóły w opisie z Bielany, zobacz zdjęcie
Ponad 50 szt książek stan idealny, szczegóły w opisie
15 zł
Wietrzenie biblioteczki :) Przed zakupem proszę o kontakt w celu potwierdzenia czy dana pozycja nadal aktualna Mam do sprzedania ponad 50 szt książek, tematyka dość specyficzna, ale może ktoś znajdzie dla siebie coś interesującego :) Przy każdej pozycji jest podana cena, do której trzeba doliczyć koszt wysyłki. Możliwy jest tez odbiór osobisty w Warszawie na Bielanach. Osoba zainteresowanym, ...
Dzieje oręża polskiego. Od rozkwitu do upadku
Dzieje oręża polskiego. Od rozkwitu do upadku"
Proszę o kontakt
Niedostępna w księgarniach książka historyczna. Oprawa twarda, papier kredowy, nowa. Autorzy: B. Bydoń, Z. Grabowski, P. Przeździecki. Wiele unikalnych zdjęć, rycin i dokumentów.
D.Goleman.Konieczne kłamstwa.Proste prawdy.
15 zł
Książka autora Inteligencji emocjonalnej o samooszukiwaniu się i otych aspektach postrzegania i doświadczenia,których isntnieiu zaprzeczamy,a nawet wypieramy z pamięci. Wydawnictwo Albatros 1999,stron 272,oprawa broszurowa. Stan bardzo dobry. Preferowany sposób dostarczenia odbiór osobisty. Wyprzedaż domowej biblioteki.
"Nowa tożsamość Niemiec i Rosji w stosunkach międzynarodowych"
15 zł
redactor : Stanisław Bieleń , Witold Góralski Książka obejmuje 12 rozdziałów, traktujących zarówno o sprawach ogólnych i teoretycznych, jak i o sprawach konkretnych uwarunkowań celów, koncepcji czy wyborów współczesnych Niemiec i Rosji. W jednym z rozdziałów uwagę na uwarunkowaniach polskiej polityki zagranicznej wobec nowych Niemiec i nowej Rosji, co w obliczu instytucjonalnych powiązań Polski ...
Oddam książkę Sekrety Polihymnii z Bielany, zobacz zdjęcie
Oddam książkę Sekrety Polihymnii
Za darmo
Oddam książkę Sekrety Polihymnii, Jerzy Waldorff, Iskry 1967.Odbiór własny Warszawa-Bielany. Kontakt wyłącznie telefoniczny.
Blog jako nowa forma komunikowania politycznego z Bielany, zobacz zdjęcie
Blog jako nowa forma komunikowania politycznego
20 zł
Książka w stanie idealnym, wyd.2013, dobra pozycja do pracy dyplomowej, teoria+przykłady
Więcej ogłoszeń

"Integracja Skandynawii.Od Rady Nordyckiej do wspólnoty eur."

25 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Współczesna Skandynawia słusznie chlubi się wyjątkową i zarazem wzorcową w Europie współpracą regionalną, poczynając od kultury i nauki, poprzez życie społeczne i gospodarcze, ekologię, a na polityce międzynarodowej kończąc. Autor przedstawia i analizuje te zagadnienia jako czynniki integrujące narody oraz państwa skandynawskie.
autor : Bernard Piotrowski
466 stron. 17x24 cm.
Wydawnictwo Naukowe UAM.
Stan książki bardzo dobry - jedynie jedno małe zagięcie na tylnej okładce.
Odbiór osobisty w Warszawie.