Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Książka Podstawy flebologii z Bielany, zobacz zdjęcie
Książka Podstawy flebologii
10 zł
Witam, Sprzedam książkę Podstawy flebologii POD REDAKCJĄ:W. Z. TOMSKIEGO, M. SKÓRSKIEGO, B. HAJDUKA, Z. RYBAKA, G. MAŁKAWYDAWNICTWO: VIA MEDICAKsiążka jest używana, okładka jest nieuszkodzona. W środku jest czysta i niezabrudzona.OGÓLNY STAN BARDZO DOBRY.Cena książki do negocjacji.Polecam !!
Analiza porównawcza modeli współpracy... z Bielany, zobacz zdjęcie
Analiza porównawcza modeli współpracy...
20 zł
Analiza porównawcza modeli współpracy administracji publicznej z organizacjami non profit w wybranych państwach Unii Europejskiej - Ekspertyza

An Anthology of English Literature vol1.From Beowulf to J.Milton

25 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
język : angielski
Rzetelny wybór wypisów z literatury angielskiej, zbiór tekstów źródłowych, zawierający także noty słownikowe do trudniejszych tekstów i wstępy historyczno-literackie do poszczególnych rozdziałów. Antologia...zainteresuje wszystkich miłośników literatury, a przede wszystkim studentów filologii angielskiej, słuchaczy college'ów oraz nauczycieli języka angielskiego.
Liczba stron: 427
Redaktor: Jacek Fabiszak , Liliana Sikorska
Stan bardzo dobry!
Odbiór osobisty w Warszawie.