Wspaniała Dębowa Witryna 1920 r. Po Renowacji  

1 700 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/05/2017
Witam Państwa Serdecznie
Dzisiaj przedmiotem aukcji jest CUDOWNA WSPANIAŁA WITRYNA SERWANTKA. WITRYNA WYKONANA W CAŁOŚCI Z DĘBU FORNIROWANA TAKŻE PIĘKNĄ DĘBINĄ. PONADTO DOLNE DRZWI W KOMODZIE INKRUSTOWANE BAJECZNYM ORZECHEM. WITRYNA DATOWANA NA LATA 20/30 UBIEGŁEGO WIEKU. Mebel został wybarwiony w kolorze pięknego średniego orzecha wpadającego w odcień dębu rustykalnego. Szyby kryształowe oryginalne szlifowane tak samo wewnętrzne półki w witrynie szklane kryształowe oryginalne. Zamki i okucia także z epoki 100% sprawne.

MEBEL ZOSTAŁ GRUNTOWNIE ODNOWIONY, DODATKOWO TYŁ MEBLA JAK I ŚRODEK ZOSTAŁ ODCZYSZCZONY I ODNOWIONY, TYŁ MEBLA ZOSTAŁ ZAIMPREGNOWANY. SZYBY KRYSZTAŁOWE ORYGINALNE BEZ RYS I USZKODZEŃ. SZYBY SZLIFOWANE. MEBEL POSIADA ORYGINALNE STARE OKUCIA I ZAMKI. ZAMKI SPRAWNE. DODATKOWO 2 STYLOWE ORYGINALNE KLUCZE.

KOLOR MEBLI: Mebel w pięknym kolorze średniego ciepłego orzecha wpadającego w odcień dębu rustykalnego co widać na zdjęciach robionych w różnym oświetleniu. Wnętrze nadstawki witryny serwantki jak i dolna część komody wybarwione w kolorze jasnego orzecha. Całość odrestaurowana tak jak w oryginale. Na żywo prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Charakter Witryny Serwantki:
Witryna Serwantka składa się z dwóch elementów konstrukcyjnych. Dolna komoda posiada dwoje drzwi. Komoda jest przestronna podzielona solidną oryginalną półką. Górna część witryny także posiada dwoje przeszklonych drzwi. Boki witryny przeszklone. Wszędzie kryształowe szlifowane oryginalne szyby. Wewnątrz dwie szklane szlifowane kryształowe półki. Zamki i okucia oryginalne 100% sprawne. W komplecie dwa oryginalne klucze. MEBEL SPRZEDAWANY BEZ DEKORACJI!!!. Mebel zawsze stał w suchym i ciepłym pomieszczeniu. Mebel nie ma śladów kornika czy innego szkodnika.

MEBEL NIE WYMAGA JAKIEGOKOLWIEK WKŁADU FINANSOWEGO, NADAJE SIĘ WPROST DO WSTAWIENIA.

Wymiary:
Szerokość: 140 cm zaś górna nadstawka ma 122 cm szerokości
Wysokość: 180 cm zaś górna nadstawka ma 108 cm wysokości a dolna 72 cm wysokości
Głębokość: 52 cm zaś górna nadstawka to 36 cm

JESTEŚMY NA ALLEGRO jako użytkownik IrenaS194

Transport: Wyspecjalizowaną firmą transportową zajmującą się tylko i wyłącznie transportem mebli na terenie całego kraju, kwota TRANSPORTU 250 zł. ZA WITRYNĘ w dowolne miejsce w kraju ( są to 2 duże przesyłki, witryna jest demontowana na 2 części góra dół ). Termin realizacji przy przewoźniku około 3-17 dni. Do wniesienia witryny wystarczy dwie osoby. Montaż całości to około 5 minut. Należy postawić jeden element na drugim.
Za transport prosimy płacić bezpośrednio przy dostawie lub na podane przez nas inne konto bankowe. MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBIŚCIE.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Ziębice