Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Duży stary kredens eklektyczny, antyk eklektyk, bufet.

9 350 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Przedmiotem sprzedaży jest piękny kredens z końca XIX wieku.

Mebel zachowany w oryginalnym stanie - politura.


Jest to piękny duży kredens z końca XIX wieku. Mebel pochodzi z Poznania.


Kredens to bardzo typowy mebel epoki kajzerowskiej, stylistycznie nawiązujący do bardzo cenionej w renesansie szafy dwuczęściowej, w której przechowywano bieliznę stołową, naczynia i zastawę a w latach 1871-1914 zyskał sobie wielki prestiż. Był największym meblem w pokoju i od niego zaczynało się dalsze urządzanie.


Kredens wykonano metodą fornirowania dębem na konstrukcji z drzewa iglastego oraz liściastego. W wielu miejscach użyto elementów z masywu dębu. Mebel wykończono politurą szelakową nakładaną i nacieraną ręcznie tamponem.


Kredens jest w oryginalnym, bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Poddany został odświeżeniu, na nowo zapoliturowano bardziej wyeksploatowane elementy tj. blat, elementy cokołu dolnego oraz dorobiono nowe tynie nogi. Wzmocniono konstrukcję części dolnej ponieważ przez te wszystkie lata uległa nieznacznemu odkształceniu. Wszystkie wnętrza są na nowo wyszlifowane. Wszystkie elementy mebla są bardzo dobrze spasowane. Całość jest sztywna i stabilna. Stan zachowania drewna jest bardzo dobry, brak nieprzyjemnych zapachów. Na uwagę zasługuje fakt, że mebel był w ciągłej eksploatacji.

Kredens po zabiegach konserwacyjnych nie był używany i nadają się do bezpośredniego ustawienia w domu.


Ze względu na bezpieczeństwo transportowanych mebli, zapewniam osobisty dowóz do klienta.

Kierowca nie wnosi mebla ale pomaga z montażem i regulacją.


Wymiary:

wysokość 235 cm

szerokość 187 cm

głębokość 81 cm

wysokość do blatu 87,5 cm


Cena: 9 350,00 zł


Wszelkie informacje pod nr tel. 500 600 054

Proszę dzwonić: od poniedziałku do niedzieli włącznie od 8:00 do 22:00.

Meble można obejrzeć w miejscowości Swarzędz koło Poznania.


Zapraszam do korespondencji: biuro@neoantyk.pl

Zapraszam do sklepu: www.neoantyk.pl


Transport:

Zapewniamy własny transport w kwocie 400 zł na terenie całej polski. Kierowca nie wnosi mebli ale pomaga z montażem i regulacją.


Kupując meble z kilku Naszych ogłoszeń płacą Państwo: 100% kosztu najdroższego transportu a pozostałe meble wyceniane są na 50% ceny transportu.


W promieniu 100 km transport jest tańszy.

Mebel dostarczamy do 10 dni roboczych.

Możliwy odbiór osobisty.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Swarzędz