Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podejmę współpracę z osobą projektującą / produkującą biżuterię
Podejmę współpracę długoterminowo z osobą zajmującą się projektowaniem biżuterii / produkcją biżuterii. Małe serie, wg indywidualnego pomysłu, pomoc i nadzorowanie przy produkcji . Współpraca dorywcza ale długoterminowa.Bardzo proszę o wiadomości kontaktową z informacją o doświadczeniu, umiejętnościach i ewentualnym portfolio.
Zatrudnię krawcowe do poprawek krawieckich z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Zatrudnię krawcowe do poprawek krawieckich
Poszukuję krawcowej do wykonywania ogólnie rozumianych poprawek krawieckich (skracanie, zwężanie, wydłużanie, poszerzanie, itd)Proszę o kontakt telefoniczny
POTRZEBNA SPRYTNA KRAWCOWA
Dzień dobry, Ostatnimi czasy bawię się hobbistycznie, w projektowanie ubrań.Łączę eksperymentuje, tworzę.Pracuję teraz nad płaszczem, potrzebuje przeróbek krawieckich, doszycia kaptura.Szukam sprytnej, dokładnej krawcowej do stałej współpracy.Chętnie stworzę przy takiej współpracy kilka pięknych artystycznych rzeczy.
Poszukuję szwaczki do uszycia majteczek z siatki. z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Poszukuję szwaczki do uszycia majteczek z siatki.
Potrzebuję uszycie ok. 100 szt majtek z siatki. Mam gotowy projekt i niezbędne materiały. W przyszłości jestem zainteresowana dłuższą współpracą. Załączam poniżej wzór wyrobu. Proszę od razu o wycenę 1 szt.
POSZUKUJEMY KRAWCOWEJ
POSZUKUJEMY KRAWCOWEJ do pracowni krawieckiej. Mile widziane doświadczenie w szyciu miarowym i modelowaniu konstrukcji. Oczekujemy umiejętności wykonania odzieży na podstawie projektów tworzonych przez projektantów. Praca w bardzo przyjaznej pracowni mieszczącej się w centrum Warszawy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 531-14-16-18
Więcej ogłoszeń

poszukiwana krawcowa do wspolpracy przy produkcji mlodziezowych plecakow, toreb i ubran (Warszawa) 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/05/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna

Dzien dobry! Mam na imię Ira, jestem młodą projektantką ubrań i aksesorii.

Szukam osoby która pomagała by mi przy realizacji zamówień. Na razie są to pojedyncze zamówienia na plecaki i torby według moich własnych projektów. Obecnie szyję sama, ale chciałabym rozszerzyć działalność i produkować je w większej ilości. W przyszłości planuję zacząć także produkcję ubrań. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania zleceń, a także miłej współpracy. Szukam dobrze znającej się na szyciu, otwartej i cierpliwej, która potrafi wysłuchać, zrozumieć, doradzić, ale nie będzie narzucała swojego zdania na temat projektów.

Płeć, wiek i narodowość nie mają zadnego znaczenia :) Natomiast DOŚWIADCZENIE W SZYCIU jest bardzo ważne.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Ira(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2018