Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podejmę współpracę z osobą projektującą / produkującą biżuterię
Podejmę współpracę długoterminowo z osobą zajmującą się projektowaniem biżuterii / produkcją biżuterii. Małe serie, wg indywidualnego pomysłu, pomoc i nadzorowanie przy produkcji . Współpraca dorywcza ale długoterminowa.Bardzo proszę o wiadomości kontaktową z informacją o doświadczeniu, umiejętnościach i ewentualnym portfolio.
Zatrudnię krawcowe do poprawek krawieckich z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Zatrudnię krawcowe do poprawek krawieckich
Poszukuję krawcowej do wykonywania ogólnie rozumianych poprawek krawieckich (skracanie, zwężanie, wydłużanie, poszerzanie, itd)Proszę o kontakt telefoniczny
POTRZEBNA SPRYTNA KRAWCOWA
Dzień dobry, Ostatnimi czasy bawię się hobbistycznie, w projektowanie ubrań.Łączę eksperymentuje, tworzę.Pracuję teraz nad płaszczem, potrzebuje przeróbek krawieckich, doszycia kaptura.Szukam sprytnej, dokładnej krawcowej do stałej współpracy.Chętnie stworzę przy takiej współpracy kilka pięknych artystycznych rzeczy.
Poszukuję szwaczki do uszycia majteczek z siatki. z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Poszukuję szwaczki do uszycia majteczek z siatki.
Potrzebuję uszycie ok. 100 szt majtek z siatki. Mam gotowy projekt i niezbędne materiały. W przyszłości jestem zainteresowana dłuższą współpracą. Załączam poniżej wzór wyrobu. Proszę od razu o wycenę 1 szt.
POSZUKUJEMY KRAWCOWEJ
POSZUKUJEMY KRAWCOWEJ do pracowni krawieckiej. Mile widziane doświadczenie w szyciu miarowym i modelowaniu konstrukcji. Oczekujemy umiejętności wykonania odzieży na podstawie projektów tworzonych przez projektantów. Praca w bardzo przyjaznej pracowni mieszczącej się w centrum Warszawy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 531-14-16-18
Więcej ogłoszeń

DOŚWIADCZONA KRAWCOWA PRACA 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania31/05/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Mały zakład krawiecki poszukuję doświadczonej krawcowej/krawca w szyciu miarowym. Praca wymaga bardzo wykwalifikowanych umiejętności szycia garderoby damskiej z wysokiej klasy materiałami. Głównie sukienek na miarę. Po okresie próbnym możliwa praca zdalna.


Praca w miłej atmosferze. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 783 555 799


Pozdrawiam serdecznie,

Mariola