Marlenka - spokojna dorosła kotka 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/04/2020
Marlenka ma może 3, może 4 lata, trafiła do nas jako mama trójki kociąt w sierpniu 2019r. Jej maluchy znalazły domy, została ona ... spokojna kicia, cichutka jakby jej wcale nie było. Mamy nadzieję, że i do niej kiedyś uśmiechnie się los .... Choć Marlenka do taka kicia, której trudno zrobić choć zdjęcie. Cichutko leży sobie w jakimś kąciku i patrzy jak przepływa czas, czasem wskoczy na fotelik lub pobiegnie do miseczek ... Lubi jeść, .... powoli widać to po jej figurze, zrobiła się z niej kuleczka. Nie jest miziakiem, choć przy miseczkach daje się pogłaskać, generalnie żyje jakby obok człowieka. Dogaduje się z innymi kotami Czeka na spokojny dom, który da jej szansę na dobre życie Jest wysterylizowana, FiV i FelV ujemne - zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona. Tylko bezpieczny, niewychodzący dom.
Magda(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 03-2019
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wrocław