Domy tymczasowe poszukiwane 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/06/2020
Zostań domem tymczasowym ! Dołącz do Pręgowanej Gromady ! WROCŁAW. Jeśli lubisz towarzystwo zwierząt, a nie możesz mieć swojego zwierzaka na stałe, odezwij się do nas. Kotki czekają na Ciebie ! Dom tymczasowy to miejsce, w którym zwierzaki przebywają, nim znajdą już stały, prawdziwy dom. Daje im okazję, by się doswoić i zaprzyjaźnić z człowiekiem. W domach tymczasowych zwierzaki przebywają w małych grupach, lub same, to dla nich o wiele lepsza alternatywa niż zatłoczone schronisko. Fundacja zapewnia im utrzymanie i opiekę weterynaryjną. Ty zapewniasz ciepły kąt ! Kontakt Wrocław, email: pregowaneiskrzydlatewp.pl, 575-74-74-71 ( pracujemy, więc w tygodniu kontakt po 17-tej, możesz napisać też sms)
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mińska, Wrocław, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Oddam za darmo kotkę z Wrocław, zobacz zdjęcie
Oddam za darmo kotkę
Proszę o kontakt
Oddam 7 letnią wysterylizowaną kotkę. Jest przyjazna , wesoła i może mieszkać z psem. Jestem zmuszona ją oddać z powodu astmy corki. Tylko ciepły kochający dom.