Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Młoda kotka z Wola, zobacz zdjęcie
Młoda kotka
Proszę o kontakt
Oddam za darmo kotkę, znalazłam ja na ulicy lecz nie mogę jej zostawić bo starsza kotka na nią poluje i boję się że jej krzywdę zrobi. Pilnie komuś chce ją oddać bo nie chce żeby wylądowała w schronisku. Jest odrobaczona, zaszczepiona, załatwia się do kuwety.
CUDNY mały URATOWANY PÓŁDŁUGOWŁOSY chłopczyk-czeka na własny ciepłyniewychodzący DOMEK ! z Wola, zobacz zdjęcie
CUDNY mały URATOWANY PÓŁDŁUGOWŁOSY chłopczyk-czeka na własny ciepłyniewychodzący DOMEK !
Proszę o kontakt
CUDNY mały URATOWANY PÓŁDŁUGOWŁOSY chłopczyk-czeka na własny ciepły,niewychodzący DOMEK !-Maluch uwielbia zwierzęta; jest fantastyczny jako DOKOCENIE w domu.-Maluszek zdrowy-po wykonanych badaniach weterynaryjnych i testach felv/fiv ;zaszczepiony, z ksiażeczką zdrowia,bardzo wrażliwy,serdeczny,kuwetkowy./Prosimy o kontakt telefoniczny/.

Kotek szuka domu.

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 27/06/2018
  • Lokalizacja
  • Dostępny 27/06/2018
  • Oferowane przez Właściciel

Szukam domu dla kotka. Kot wabi się Totek, ma 3 lata i jest zdrowy oraz odrobaczony. Totek jest wrażliwy, pełen energii, lubi się bawić, biegać oraz skakać. Szukam dla niego dużego, spokojnego domu bez dzieci, ponieważ kocurek ma swoje zdanie i daje się głaskać tylko tyle, ile sam chce! Szukam cierpliwej osoby, która chciałaby dać mu ciepły dom, ponieważ Totek będzie potrzebował czasu, żeby zaakceptować i pokochać nowego właściciela.