Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pan Kot chciałby mieć dom z Pruszkow, zobacz zdjęcie
Pan Kot chciałby mieć dom
Proszę o kontakt
Na domek czeka bezdomny Tobi- kot z serduszkami na grzbiecie :)Tobi jest bezdomny. Mieszka w pomieszczeniu wentylacyjnym pobliskiej Żabki. Codziennie przychodzi na taras do życzliwej osoby mieszkającej obok żeby napełnić brzuszek. Tobi jest przemiłym, doroslym kotem. Jest wykastrowany i odrobaczony. Wypatruje swojego pierwszego, prawdziwego domku.
BAJECZNY chłopczyk/7-miesięczny/-po ojcu-LEŚNYM !-CUDOWNY zrównoważony CHARAKTER ! z Pruszkow, zobacz zdjęcie
BAJECZNY chłopczyk/7-miesięczny/-po ojcu-LEŚNYM !-CUDOWNY zrównoważony CHARAKTER !
Proszę o kontakt
-BAJECZNY chłopczyk/7-miesięczny/-po ojcu-LEŚNYM-cudowne umaszczenie-SREBRNA-POPIEL-zdrowy,wykastrowany-czeka na opiekuna-człowieka bardzo odpowiedzialnego,mądrego,kochającego zwierzęta i dom /tylko niewychodzący/. -Chłopczyk o niezwykłym charakterze-zero agresji,fantastyczny kontakt z człowiekiem,niezwykłe opanowany,nakolankowy,spokojny,bezstresowy,utrzymuje czystość i porządek. ...

Kocurek DIUK czeka na dom

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

DIUK

Diuk trafił pod naszą opiekę po śmierci swojej opiekunki. Jego przemiana najbardziej nas zaskoczyła. Początkowo nie akceptował nowej sytuacji, był bardzo przestraszony i wycofany. Gdy już nabrał zaufania zmienił się w niesamowitego miziaka. Głośno dopomina się pieszczot, podstawia łepek po głaski i wręcz wyczynia cyrkowe ewolucje, byle tylko zwrócić na siebie uwagę. Bardzo lubi towarzystwo innych kotów a także psów, które zaczepia do zabawy. Jednak człowieka kocha najbardziej, szczególnie wieczorem, gdy pierwszy pakuje się do łóżka. Jego mruczenie to najlepsza kołysanka. Może zamieszkać w domu gdzie jest inny kot lub pies. Szuka domu niewychodzącego.

umaszczenie: czarno-biały
wiek: ok. 1,5 roku
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kuweta: tak
kastracja: tak
Testy FIV/Felv - ujemne

stosunek do kotów: lubi
stosunek do psów: lubi
stosunek do dzieci: nie sprawdzono

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem.

Warunki adopcji kota: https://www.facebook.com/notes/pruszkowskie-stowarzyszenie-na-rzecz-zwierząt/umowa-adopcyjna-kota/595868533818217

Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt
ul. Południowa 12, Pruszków
tel: 503031370