Matjasek z Fundacji MIASTO KOTÓW 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/05/2020
  • Oferowane przezSchronisko
Matjasek przybłąkał się na podwórko naszej wolontariuszki. Był skołowany i nieufnie podchodził do człowieka, nie wiemy skąd się wziął, czy ktoś go porzucił. Ale szybko okazał się przyjaznym kocurkiem, który na wołanie „kici kici” zaczął ufać nowym opiekunom i przybiegać na głaskanie. Został wyłapany na kastrację, obecnie mieszka na ganku domu, czasem w łazience, niestety przez agresję do innych kotów tylko tam może przebywać... Szukamy mu domu, który będzie dla niego bezpieczny i gdzie będzie mógł oddawać się zabawom, polowaniom na zabawki i słodkiemu spaniu w ulubionym legowisku. Uwielbia głaskanie i dobre jedzonko, miewa swoje humory i miejsca, których lepiej nie dotykać bo można dostać pazurkiem.

Nie wiemy dokładnie ile Mati ma lat, pewnie ok. 3-4, jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, a przed adopcją zostanie zaszczepiony. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Szuka domu jako jedynak ponieważ jest bardzo dominujący do innych kotów. Nie nadaje się do domu, w którym są dzieci bo potrafi drapnąć jak coś mu się nie spodoba.

Kontakt w sprawie adopcji: Asia, tel. 601 199 674

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego lub do domu z ogródkiem gdzie będzie przebywał pod opieką.

Asia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2013
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Piotrków Trybunalski