Kot trójłapek Gustaw szuka domku 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/08/2020

Gustaw to cudowny piękny duży kocur w wieku około 3 lat. Jest ogromnym miziakiem. Jak tylko pojawi się człowiek w zasięgu jego wzroku od razu łasi się i dopomina o pieszczoty. Gustaw bardzo lubi głaskanie, sam przychodzi i ociera się o człowieka lub wskakuje na kolana. Jednakże jak większość kotów miewa momenty, gdzie nie chce kontaktu i potrzebuje też swojej przestrzeni i spokoju. Nie przepada też za braniem na ręce woli mizianie i głaskanie jak czuje grunt pod łapkami. Gustaw trafił do schroniska ze zmiażdżonym ogonkiem i tylną łapką. Niestety łapki i części ogonka nie udało się uratować i musiały być amputowane. Gustawa szybko nauczył się żyć ze swoją niepełnosprawnością i świetnie sobie radzi.

Gustaw jest zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim. Możliwy transport.

Kontakt w sprawie adopcji: Ania (wolontariusz) 605 102 979


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Głogów