Preparat do hydrofobizacji granitu łupanego TopMeister Stein 

134 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/03/2018

6P69GQ - KOD RABATOWY 20% DLA FIRM / 10% DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Odwiedź nas na: DISTRIPARK.COM

Profesjonalny preparat do hydrofobizacji granitu łupanego

- długotrwale chroni przed zabrudzeniami
- ułatwia czyszczenie powierzchni
- zabezpiecza przed porastaniem mchem

Preparat TopMeister Stein jest nowej generacji profesjonalnym preparatem przeznaczonym do zabezpieczania i hydrofobizacji granitu łupanego. Dzięki specjalnej, wzmocnionej formule, odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat tworzy na powierzchni powłokę ochronną oraz wnika w materiał do kilkunastu milimetrów. Tak zabezpieczona powierzchnia ganitu jest skutecznie chroniona przed wnikaniem wody wraz z zanieczyszczeniami dzięki, czemu zachowuje świeży wygląd.

ZASTOSOWANIE PRODUKTU:

- płyty elewacyjne
- płyty tarasowe
- elementy ogrodzeń
- detal architektoniczny

WYDAJNOŚĆ:

wydajność: do 7-15 m2/l

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta i sucha. Należy usunąć wszelkiego typu zabrudzenia (glony, mchy, a także plamy po różnego rodzaju płynach, itp.). Elementy i powierzchnie, które nie będą impregnowane, a są w bezpośrednim sąsiedztwie powinny zostać zabezpieczone np. folią ochronną. UWAGA! Należy nanieść nieznaczną ilość impregnatu tak aby nie tworzyły się "kałuże". Nie stosować na powierzchnie zabezpieczone preparatami o innym składzie.
Impregnat nanosić bez rozcieńczania zraszaczem ogrodowym. Można również wykorzystać wałek lub pędzel do nakładania lub zanurzać przedmioty w preparacie. Po aplikacji zostawić do wyschnięcia. Chronić przed opadami atmosferycznymi przez okres ok. 6 h. Nie stosować podczas deszczu oraz silnego wiatru. Stosować w temperaturach 5-25 C.

6P69GQ - KOD RABATOWY 20% DLA FIRM / 10% DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Odwiedź nas na: DISTRIPARK.COM

Cezary(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2012