Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Preparat do hydrofobizacji betonowej kostki brukowej TopMeister Beton Extra 5 L

89 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
6P69GQ - KOD RABATOWY 20% DLA FIRM / 10% DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Odwiedź nas na DISTRIPARK.COM

Profesjonalny preparat do hydrofobizacji betonowej kostki brukowej

- długotrwale chroni przed zabrudzeniami
- ułatwia czyszczenie kostki brukowej
- zabezpiecza przed porastaniem mchem

Preparat TopMeister Beton Extra jest nowej generacji profesjonalnym preparatem przeznaczonym do zabezpieczania i hydrofobizacji betonowej kostki brukowej, krawężników, płyt chodnikowych, ogrodzeń z prefabrykatów betonowych. Dzięki specjalnej, wzmocnionej formule, odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat tworzy na powierzchni powłokę ochronną oraz wnika w materiał do kilkunastu milimetrów. Tak zabezpieczona betonowa kostka brukowa jest skutecznie chroniona przed wnikaniem wody wraz z zanieczyszczeniami dzięki, czemu zachowuje świeży wygląd.

ZASTOSOWANIE PRODUKTU:

- betonowa kostka brukowa
- ogrodzenia z prefabrykatów betonowych
- krawężniki, płyty chodnikowe
- betonowe elementy małej architektury

WYDAJNOŚĆ:

wydajność: do 7-15 m2/l

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta i sucha. Należy usunąć wszelkiego typu zabrudzenia (glony, mchy, a także plamy po różnego rodzaju płynach, itp.). Elementy i powierzchnie, które nie będą impregnowane, a są w bezpośrednim sąsiedztwie powinny zostać zabezpieczone np. folią ochronną. UWAGA! Należy nanieść nieznaczną ilość impregnatu tak aby nie tworzyły się "kałuże". Nie stosować na powierzchnie zabezpieczone preparatami o innym składzie.
Impregnat nanosić bez rozcieńczania zraszaczem ogrodowym. Można również wykorzystać wałek lub pędzel do nakładania lub zanurzać przedmioty w preparacie. Po aplikacji zostawić do wyschnięcia. Chronić przed opadami atmosferycznymi przez okres ok. 6 h. Nie stosować podczas deszczu oraz silnego wiatru. Stosować w temperaturach 5-25 C

6P69GQ - KOD RABATOWY 20% DLA FIRM / 10% DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Odwiedź nas na DISTRIPARK.COM

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska
Popularne