Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Odzyskiwanie utraconych skasowanych danych z komputera, telefonu, dysku, karty pamięci, pendriva

Dodaj takie ogłoszenie!

Odzyskiwanie utraconych, skasowanych, usuniętych danych z komputera, pamięci przenośnych innych nośników


Żadne nośniki nie dają 100% gwarancji na trwałość danych. Warto pamiętać, że na skutek rozmaitych błędów, awarii czy wirusów, wszystko to możemy w jednej chwili utracić. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, innym razem winny jest sprzęt: nagła awaria, wyłączenie się komputera w trakcie pracy, czy zainfekowanie sprzętu wirusem, mogą być bezpośrednią przyczyną utraty danych z dysku twardego, ale także z nośników zewnętrznych, jak płyty CD/DVD, pendrive czy dyski zewnętrzne.


Kompleksowe przywracanie danych

Utracone ważne dokumenty, filmy i zdjęcia pamiątkowe z wakacji to nieraz bezcenne pliki. Ich strata może być bolesna i kosztowna. Na szczęście, istnieją sposoby na odzyskiwanie danych, które utraciliśmy z naszych urządzeń. W wielu przypadkach przywracanie informacji możliwe jest w całości, bez żadnego uszczerbku na ich wartości. Należy jednak pamiętać, że jeśli dane zostały utracone, to nie wolno podejmować żadnych działań na komputerze czy nośniku na którym były zapisane, bo może to uniemożliwić ich odzyskanie. Im szybciej przestaniemy pracować na dysku czy nośniku, z którego zostały usunięte dane, tym większe prawdopodobieństwo odzyskania danych. Dlatego nie warto próbować tego na własną rękę.


Wykonujemy odzyskiwanie danych z urządzeń takich jak:

- komputery stacjonarne pc

- laptopy, notebooki, netbooki, ultrabooki

- urządzenia mobilne

- aparaty fotograficzne

- dyski twarde i dyski zewnętrzne

- pamięci USB (pendrive)

- karty pamięci (SD/SDHC/SDXC itp.)

- płyty CD / DVD.


Niezależnie od tego, czy do usunięcia danych doszło na skutek działania osób trzecich, błędu systemu, awarii komputera czy innych czynników, nasz serwis komputerów i laptopów oferuje ich kompleksowe odzyskiwanie.


Odzyskiwanie danych oferujemy w przypadku, gdy:

- usunięto dane z nośnika danych

- pliki zostały usunięte do kosza, a kosz został opróżniony

- dane zostały usunięte w wyniku ingerencji wirusów komputerowych

- dysk twardy lub inny nośnik został sformatowany

- dane uległy uszkodzeniu lub nie można otworzyć plików lub folderów


**************

tel.: 500-583-007

Pełna oferta na stronie: http://dajnet.pl

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Doliny Miętusiej 14, 43-300 Bielsko-Biała, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Serwis naprawa komputerów stacjonarnych laptopów oprogramowania dysków twardych, odzyskiwanie danych z Bielsko-Biala, zobacz zdjęcie
Serwis naprawa komputerów stacjonarnych laptopów oprogramowania dysków twardych, odzyskiwanie danych
W ramach moich usług, oferuję szeroką gamę usług komputerowych i informatycznych (diagnostyka, naprawa, usuwanie awarii i problemów, konfiguracja, pomoc) dotyczących:sprzętu komputerowego tj. komputerów PC, laptopów, notebooków i netbooków;oprogramowania tj. systemowego (Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10), biurowego (Office, OpenOffice), antywirusowego (programy antywirusowe, antyszpiegujące), użyt ...