Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

METAL-FACH Smart Pellet 16 kW kocioł piec na pelet pellet 5 klasa ecodesign

10 135 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

WYJĄTKOWY MODEL! Kocioł posiada 5 KLASĘ według normy PN EN 303-5:2012! Jest to norma dotycząca kotłów grzewczych na paliwa stałe z ręcznym i automatycznym zasypem paliwa o mocy nominalnej do 500 kW. Klasyfikuje piece pod względem sprawności cieplnej oraz emisji szkodliwych substancji do środowiska. Ten produkt posiada również certyfikat ECODESIGN, a więc przyczynia się do poprawienia jakości powietrza dzięki poszanowaniu energii i paliwa!

Kotły centralnego ogrzewania SMART PELLET są urządzeniami z automatycznym podawaniem paliwa, które uzyskały 5 KLASĘ według normy PN EN 303-5:2012 oraz certyfikat ECODESIGN. Dzięki temu zaliczają się do grupy produktów, które biorą udział w programach samorządowych z dofinansowaniem na zakup takiego urządzenia.

Kocioł posiada palnik wrzutkowy samoczyszczący z automatyczną ceramiczną zapalarką spalający paliwo typu pellet. Całkowite zasypanie zasobnika paliwem, pozwala na bezobsługową pracę kotła centralnego ogrzewania przez wiele dni. Stalowy korpus wodny, w kształcie prostopadłościanu, wykonany jest z atestowanej wysokogatunkowej stali kotłowej P265GH (dla elementów posiadających kontakt z gazami spalinowymi). Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu palnik został wyposażony w system automatycznego odpopielenia rusztu. Nowoczesna konstrukcja wymiennika umożliwia osiąganie wysokiej sprawności kotła. Zastosowanie krańcówek we drzwiczkach w kotle jest dodatkowym zabezpieczeniem, które dba o bezpieczeństwo użytkownika podczas obsługi urządzenia (przerywa pracę wentylatora nadmuchowego oraz podajnika paliwa).

Linia SMART PELLET ze sterowaniem PLATINUM PELLET posiada możliwość montażu SONDY LAMBDA, modułu internetowego, modułu PLATINUM B (umożliwia sterowaniem pracą bufora), modułu PLATINUM C (umożliwia sterowaniem pracą jednego zaworu mieszającego, trzech pomp, a także dodatkowym jednym termostatem) oraz możliwość zastosowania dotykowego termostatu pokojowego PLATINUM TOUCH.

KOSZTY TRANSPORTU DO UZGODNIENIA!

PROWADZIMY TEŻ SPRZEDAŻ W SYSTEMIE RATALNYM (od 6% w stosunku rocznym) SANTANDER BANK lub CREDIT AGRICOLE, po wcześniejszych ustaleniach!

Więcej informacji pod numerami telefonu: 602122704 lub 67-2632198 oraz na stronie producenta lub Wojciechowski Złotów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Złotów