Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

FERROLI Breta 24 kW kominek piec piecyk na pelet pellet jak Lechma

6 599 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

BRETA PELET to ekologiczny termokominek z płaszczem wodnym przystosowany do spalania peletu. Urządzenie te cechuje się wysoką sprawnością (powyżej 91%) i jest w pełni zautomatyzowane – zarówno rozpalanie jak i sterowanie procesem spalania jest w pełni automatyczne. Termokominek jest bardzo praktyczny, mimo niewielkich wymiarów, użytkownik ma do dyspozycji pojemny zasobnik na paliwo, który w modelu 24 kW jest w stanie pomieścić do 30 kg peletu.

Konstrukcja BRETA PELET jest bardzo uniwersalna. Urządzenia mogą być ekologicznym źródłem ciepła we współpracy z instalacją c.o./c.w.u. Jednak podobnie jak w przypadku klasycznych kominków, termokominek ten można również zainstalować wolnostojąco w pomieszczeniu mieszkalnym. W tym przypadku nie wymaga on osobnego pomieszczenia technicznego.

BRETA PELET jest również bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Czynności podczas użytkowania sprowadzają się zwykle do nastawy żądanej temperatury pracy i uzupełnienia zapasu peletu. Jest to możliwe dzięki inteligentnej automatyce, która w pełni kontroluje pracę urządzenia, instalacji c.o./c.w.u. i samoczyszczącemu się modulowanemu palnikowi peletowemu. BRETA PELET to doskonale wyposażony termokominek oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie!

Zalety:
- certyfikat ECODESIGN
- wbudowany płaszcz wodny;
- inteligentna automatyka kontrolująca pracę urządzenia i instalacji grzewczej;
- w pełni zautomatyzowane rozpalanie i sterowanie spalaniem;
- samoczyszczący się, modulowany palnik peletowy;
- możliwość podłączenia zasobnika c.w.u. oraz dodatkowego regulatora temperatury pomieszczenia;
- możliwość instalacji w pomieszczeniu mieszkalnym;
- bogate wyposażenie: automatyka, pompa obiegowa, naczynie wzbiorcze, zawór bezpieczeństwa, termostat, wyjmowany pojemnik na popiół;
- 3 lata gwarancji.

KOSZTY TRANSPORTU DO UZGODNIENIA!

PROWADZIMY TEŻ SPRZEDAŻ W SYSTEMIE RATALNYM (od 6% w stosunku rocznym) SANTANDER BANK lub CREDIT AGRICOLE, po wcześniejszych ustaleniach!

Więcej informacji pod numerami telefonu: 602122704 lub 67-2632198 oraz na stronie producenta lub Wojciechowski Złotów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Złotów