Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

DEFRO NP 35 kW nagrzewnica kocioł piec nadmuchowy dmuchawa nadmuch

6 629 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Piec nadmuchowy DEFRO NP na paliwa stałe charakteryzuje się bardzo wysoką efektywnością, dającą 100% czyste ciepło. Przeznaczony jest do ogrzewania pomieszczeń przemysłowych np. warsztatów, dużych hal. Piec nadmuchowy NP to urządzenie, które ogrzewa powietrze otoczenia przy użyciu energii cieplnej wytwarzanej przez spalanie paliw stałych. Wylot gorącego powietrza jest obrotowy, co umożliwia ustawienie kierunku wylotu. Wymiana termiczna następuje podczas przechodzenia powietrza przez powierzchnie wymiennika ciepła, przepływu powietrza generowanego przez wentylator, bez pomocy płynu pośredniego. Produkty spalania po przejściu przez wymiennik ciepła są wyprowadzane przez komin. Piec nadmuchowy NP jest wykonany ze stali kotłowej, posiada wentylator osiowy o niskiej emisji hałasu i dużym przepływie powietrza oraz jest wyposażona w kołnierz, do którego można w bezpieczny sposób przymocować metalowy komin, aby odprowadzać na zewnątrz produkty spalania. W zestawie z nagrzewnicą regulator temperatury ST-20 dla pompy CO! Zalety pieca nadmuchowego NP: - wysoka efektywność; - 100% czyste ciepło; - trwała i bezpieczna osłona malowana proszkowo, co zapobiega korozji; - tanie paliwo - można stosować odpady drewniane lub inne dostępne paliwo stałe; - temperatura w pomieszczeniu może spaść poniżej 0 °C, nie ma problemów z zamarzaniem czynnika, nie wymaga nadzoru przy dłuższym okresie nie użytkowania; - cyrkulacja powietrza spowodowana pracą wentylatora zapobiega zbieraniu się ciepłego powietrza pod sufitem; - urządzenie nie ogrzewa budynków, lecz jedynie znajdujące się w nich powietrze; - bardzo niskie koszty eksploatacji; - nie ma konieczności montażu skomplikowanej instalacji rozprowadzania ciepła; - wysoka wydajność i duża moc; - możliwość opału paliwami stałymi (suche drewno). KOSZTY TRANSPORTU DO UZGODNIENIA! PROWADZIMY TEŻ SPRZEDAŻ W SYSTEMIE RATALNYM (od 6% w stosunku rocznym) SANTANDER BANK lub CREDIT AGRICOLE, po wcześniejszych ustaleniach! Więcej informacji pod numerami telefonu: 602122704 lub 67-2632198 oraz na stronie producenta lub Wojciechowski Złotów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Złotów
Popularne