Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
POMPA CIEPŁA PANASONIC AQUAREA SERIA HT 9 kW GRZAŁKI 3 kW Z MONTAŻEM z Wrocław, zobacz zdjęcie
POMPA CIEPŁA PANASONIC AQUAREA SERIA HT 9 kW GRZAŁKI 3 kW Z MONTAŻEM
25 470 zł
POMPA CIEPŁA PANASONIC AQUAREA SERIA HT KIT-WHF09F3E8 9 kW GRZAŁKI 3 kW Z MONTAŻEMOferta obejmuje montaż po stronie hydraulicznej bez części instalacyjnych.Z myślą o klientach firma Panasonic stworzyła całkowicie nową linię urządzeń serii Aquarea.Pompa ciepła Aquarea wchodzi w skład systemów ogrzewania nowej generacji, wykorzystujących darmowe i odnawialne źródło energii, jakim jest powietrze, do ...
Komin Schiedel z Wrocław, zobacz zdjęcie
Komin Schiedel
250 zł
Szanowni Państwo - Mam do odsprzedania fragmenty komina Scheidel:- 2x elementy dla systemu Rondo Plus z kanałem wentylacyjnym- 1x element z dwoma kanałami wentylacyjnymi- 2x elementy z czterema kanałami wentylacyjnymi.
 Korado Radik VK 33 900 x 600 mm z Wrocław, zobacz zdjęcie
Korado Radik VK 33 900 x 600 mm
385 zł
Korado Radik VK 33 900 x 600 mm 33090060-60-0010Tylko odbiór osobisty - Wrocław
oddam za darmo drewno opałowe z Wrocław, zobacz zdjęcie
oddam za darmo drewno opałowe
Proszę o kontakt
oddam drewno opałowe z drzewa owocowego grusza , odbiór własny. Wrocław -Grabiszyn
Sprzedam Grzejniki Zeliwne 14 zeberek i 2x4 zeberek z Wrocław, zobacz zdjęcie
Sprzedam Grzejniki Zeliwne 14 zeberek i 2x4 zeberek
8 zł
Witam!. Mam do sprzedania 3 grzejniki żeliwne który widać na zdjęciu. 1. 14 żeberek 2. 4 żeberek 3. 4 żeberek Cena 8 zł za żeberko Więcej inf na tel. NIE ODPOWIADAM NA E-MAILE I SMS !!! TYLKO NA TELEFON DZWONIĆ!!!
Kominek z łupka, płytki  Silver Grey 30x60cm z Wrocław, zobacz zdjęcie
Kominek z łupka, płytki Silver Grey 30x60cm
160 zł
Oferujemy Państwu kamień naturalny, łupek kwarcytowy SILVER GREYCENA: 195zł/m2 BRUTTO, przy zakupie powyżej 20m2 promocyjna cena 160zł/m2 bruttoSpecyfikacja:rodzaj kamienia: łupek kwarcytowyformat: 30x60cm, płytki kalibrowane grubość: 12mm +/- 4mmkraj pochodzenia: Indiewykończenie: naturalnie łupane kolorystyka: od srebra, po wszelkie odcienie szarości, do grafituŁupek SILVER GREY jest kamien ...
Kotły Pleszew piec , kocioł , na drewno , węgiel , miał wyprzedaż dostawa Wrocław Gratis 56kw 450m2 z Wrocław, zobacz zdjęcie
Kotły Pleszew piec , kocioł , na drewno , węgiel , miał wyprzedaż dostawa Wrocław Gratis 56kw 450m2
8 500 zł
Kotły Pleszew piec , kocioł , na drewno , węgiel , miał wyprzedaż dostawa Wrocław Gratis 56kw 450m2Szybka dostawa do 7 dni roboczych ! CLASSIC – klasyczne ogrzewanie w rozsądnej cenie ! ZAKUP OD PRODUCENTA Z PLESZEWA -WYSOKA JAKOŚĆ + ATRAKCYJNA CENA ! SZUKASZ INNEJ WIELKOŚCI / MOCY? DOBRZE TRAFIŁEŚ! - ZADZWOŃ DO NAS ! DARMOWA DOSTAWA „za pobraniem” na terenie całego kraju – płatnoś ...
Więcej ogłoszeń

POWIETRZNA POMPA CIEPŁA PANASONIC AQUAREA SERIA T-CAP SUPER CICHA GRZANIE 16 kW Z MONTAŻEM 

30 873 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/09/2018

POWIETRZNA POMPA CIEPŁA PANASONIC AQUAREA SERIA T-CAP SUPER CICHA KIT-WQC16H3E8 GRZANIE 16 kW Z MONTAŻEM

Oferta obejmuje montaż po stronie hydraulicznej bez części instalacyjnych.


Pompy ciepła Panasonic Aquarea T-CAP to nowoczesne rozwiązanie dostosowane do pracy w niskich temperaturach na zewnątrz. System zachowuje wysoką sprawność nawet przy -28°C, natomiast przy -20°C utrzymuje nominalną wydajność bez dogrzewania wspomagającego. Pracując w takich warunkach, pompy Panasonic T-CAP są w stanie szybko podnieść temperaturę wody do 60°C, dzięki czemu stanowią doskonały wybór w przypadku modernizacji. Pompy generacji H zapewniają najszybszą instalację i najprostszą konserwację.


Urządzenia z tej serii polecamy wszystkim osobom szukającym wszechstronnego urządzenia, dającego szerokie możliwości instalacyjne. Panasonic Aquarea T-CAP odznacza się zachwycającą kompatybilnością! Użytkownik otrzymuje dostęp do takich rozwiązań, jak:


Wbudowany port BMS. Znajduje się on w jednostce wewnętrznej. Pozwala na zintegrowanie Panasonic T-CAP z wdrożonym w budynku systemem BMS, co znacznie ułatwia zarządzanie pompą.


Bezproblemowe podłączenie kotła. Pompę panasonic Aquarea 7kW / 9kW, łatwo połączysz z istniejącym kotłem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować pompę T-CAP również z nowym kotłem.


Stawiając na urządzenia Panasonic Aquarea T-CAP, możesz liczyć także na wysoką kulturę pracy i wzorową wydajność. System Inverter+ sprawia, że zużycie energii w porównaniu z pompami bez sterowników falowych jest nawet o 30% niższe!


Pompy Panasonic Auqarea T-CAP są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska nie tylko dzięki niskiemu zużyciu energii. Dużą zaletą z ekologicznego punktu widzenia jest także zastosowanie czynnika chłodniczego R410A/R407C, który jest neutralny dla warstwy ozonowej. Natomiast wysoka sprawność pomp Panasonic Aquarea 9kw oraz Panasonic Aquarea 7kw doskonale współgra z ogrzewaniem podłogowym oraz grzejnikami niskotemperaturowymi, co przekłada się na korzyści finansowe.


Każdy użytkownik doceni także zastosowanie pompy obiegowej o klasie energetycznej A w systemach Aquarea split F i G oraz opcję Internet Control Ready, czyli możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smartfona lub tableta.


Pompa obiegowa - Systemy Aquarea typu split F i G posiadają wbudowaną pompę obiegową o klasie energetycznej A.


Efektywne ogrzewanie - Pompa z systemem Inverter+ pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 30% w porównaniu z pompami niewyposażonymi w sterowanie falownikowe. Oznacza to korzyści zarówno dla użytkownika, jak i środowiska naturalnego.


W trybie ogrzewania nawet do -20oC - Pompy ciepła skutecznie grzeją nawet wtedy, kiedy temperatura na zewnątrz spada do -20oC.


Wysoka sprawność - Wysokowydajne urządzenia serii Aquarea dla domów energooszczędnych - od 3 do 16 kW. Optymalnym wariantem dla domu wyposażonego w grzejniki niskotemperaturowe lub ogrzewanie podłogowe jest pompa Aquarea o wysokiej sprawności.


Internet Control Ready - Internet Control to system nowej generacji, umożliwiający nieskomplikowane zdalne sterowanie pompą ciepła w układzie klimatyzacji z dowolnego miejsca, za pośrednictwem połączonego z Internetem smartfona bądź tabletu z systemem Android lub iOS, albo komputera PC.


Dla podmiotów gospodarczych oraz zakupu bez montażu naliczany będzie 23% podatek Vat.

Sprzedaż z montażem, wówczas cena urządzenia w kwocie brutto: 30 873 zł z zastosowaniem 8% stawki VAT tylko dla Klientów indywidualnych, do celów mieszkaniowych którzy posiadają powierzchnię użytkową poniżej 300 m2, spełniając wymogi określone w art. 41 ust. 12 b ustawy VAT , wyłącznie w Wrocławiu i okolicach.