Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kociołek na pellet w 5 klasie Spark 14kw! Kompaktowy 93,5% sprawność!

13 050 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Nowoczesny design
i intuicyjna obsługa

Korpus kotła został tak zaprojektowany, aby łączył ze sobą nowoczesne trendy branży ciepłowniczej oraz funkcjonalność użytkowania. Bezpośrednio do kotła KSP SPARK, można podłączyć panele solarne, co czyni urządzenie jeszcze bardziej ekologicznym. Nowatorska technologia pozwoliła nam na zoptymalizowanie wagi urządzenia, dzięki czemu jest łatwiejszy w instalacji i transporcie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Wbudowany sterownik elektroniczny podnosi komfort obsługi, ułatwiając dopasowanie pracy urządzenia do wymogów użytkownika.

Wysoka sprawność
i pełna automatyzacja

Paliwem podstawowym dla kotła KSP Spark jest pelet drzewny. Urządzenie posiada piątą klasę emisji spalin wg normy PN-EN 303-5:2012, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska. W KSP SPARK został zainstalowany okrągły palnik z trybem CCS (Circular Combustion System), który w połączeniu z automatycznym systemem zrzutkowym podawania paliwa do komory paleniskowej, podnosi sprawność urządzenia do 93,5 %.

Dodatkowo obsługa kotła jest w pełni zautomatyzowana: automatyczny system czyszczenia, automatyczna zapalarka, dodatkowy system opróżniania popiołu dostępny w modelach o mocach pow. 31 kW, zabezpieczenie STB, monitorujące temperaturę wody w kotle, czujnik podciśnienia w komorze paleniskowej oraz zintegrowany sterownik elektroniczny, gwarantuje komfort użytkowania.

Całkowita kontrola
i bezpieczeństwo

Model KSP Spark wyposażony jest w nowoczesny sterownik elektroniczny który, kontroluje pracę podajnika ślimakowego, wentylatora spalin, pompy obiegu, reguluje moc urządzenia oraz temperaturę wody w kotle. Wbudowany chronotermostat pozwala na zaprogramowanie bezobsługowej pracy kotła, nawet na 7 dni, natomiast dodatkowy termostat zewnętrzny umożliwia dostosowanie poziomu mocy, do aktualnych warunków atmosferycznych. Komfort i bezpieczeństwo zapewnia seria czujników m.in. czujnik temperatury kotła, czujnik temperatury wody, czujnik temperatury kosza zasypowego, zabezpieczający przed przegrzaniem się zasobnika paliwa, oraz uzupełniający system sond monitorujących m.in. sonda płomienia monitorująca temperaturę spalin.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Mikołowska 113a, 44-203 Rybnik, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kotły 5 klasa, na węgiel NOWOŚĆ, KSM 34kW ekogroszek z Rybnik, zobacz zdjęcie
Kotły 5 klasa, na węgiel NOWOŚĆ, KSM 34kW ekogroszek
Proszę o kontakt
5. klasa emisji na ekogroszkuKocioł KSM jest nowoczesnym kotłem centralnego ogrzewania z podajnikiem retortowym PSR [1], w którym jako paliwo podstawowe stosuje się ekogroszek uzyskiwany z węgla kamiennego. Konstrukcja wymiennika posiada pionowy układ kanałów spalinowych [2], co wpływa na wysoką sprawność urządzenia sięgającą 91%. KSM spełnia wymagania energetyczno-emisyjne klasy 5. według normy 3 ...
Grzejnik łazienkowy- łukowy z Rybnik, zobacz zdjęcie
Grzejnik łazienkowy- łukowy
300 zł
Witam mam do sprzedania grzejnik łazienkowy-łukowy, zakupiony jakiś czas temu na zamówienie firmy Ins-Term. Sprzedaje z racji nieoczekiwanego remontu i trzeba było obniżyć sufit w obecnej sytuacji grzejnik okazał się za duży Parametry:grzejnik GŁP łazienkowy-łukowy Typ:GŁP-30/60 Szerokość:670(mm) Wysokość:1550(mm) Rozstaw przyłączy:600 Moc ciepła:984