Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
PROMOCJA Letnia Brykiet drzewny Kostka RUF bukowo-dębowy z Olkusz, zobacz zdjęcie
PROMOCJA Letnia Brykiet drzewny Kostka RUF bukowo-dębowy
730 zł
Posiadamy w sprzedaży ekologiczny brykiet drzewny, kostka RUF bukowo-dębowy. Brykiet wykonany jest z czystej, suchej trociny, bez dodatku kleju, płyt meblowych, rozpuszczalników i innych substancji chemicznych. Świetnie nadaje się do opalania w kominkach, piecach kaflowych, czy tzw. kozach. Jest bardzo dobrą alternatywą w zamian za drewno opałowe. 1 tona brykietu zastępuje około 4 mp suchego dre ...

Piec oporowy wygrzewczy wgłębny PET 50 do aluminium z szafą sterowniczą 

6 400 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/10/2019
  • Lokalizacja

Syndyk sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert piece indukcyjne tyrystorowe wchodzące w skład masy upadłości Spółki Incast k/Olkusza.

CENA – 6400,00 zł brutto

Oferty pisemne w cenie co najmniej równej wartości oszacowania należy składać w terminie do dnia 12 października 2019 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej wysłanej na adres syndykjz@op.pl O ważności dotrzymania terminu złożenia oferty decyduje data wpływu oferty na wskazany adres.
Przedmioty sprzedaży można oglądać w siedzibie spółki po uprzednim uzgodnieniu terminu. Kontakt: Anna Kucharek tel. 660 331 211. Regulamin konkursu ofert dostępny jest w kancelarii syndyka ul. Goldhammera 10/4, 33-100 Tarnów oraz zostanie przesłany każdemu zainteresowanemu po przesłaniu zapytania na adres mailowy syndyka.


Jacek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2017