Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kocioł, Piec Indukcyjny 4 kW, 230 V do c.o. i c.w.u. - Kotły, Piece Indukcyjne, elektryczne.  z Kraków, zobacz zdjęcie
Kocioł, Piec Indukcyjny 4 kW, 230 V do c.o. i c.w.u. - Kotły, Piece Indukcyjne, elektryczne.
6 450 zł
NASZA STRONA INTERNETOWA: www.ekokotlyindukcyjne.pl Kocioł indukcyjny jest doskonałą alternatywą dla: ogrzewania gazowego, pieców na paliwo stałe oraz pieców elektrycznych. Kocioł indukcyjny jest to nowoczesne urządzenie grzewcze. Oferowane przez nas kotły nie posiadają grzałek elektrycznych, działają na zasadzie zjawiska indukcji elektromagnetycznej. Zjawisko to polega na zmianie strumienia ...
Przewody wentylacyjne z OC - sprzedam. z Kraków, zobacz zdjęcie
Przewody wentylacyjne z OC - sprzedam.
Proszę o kontakt
Elementy instalacji wentylacyjnej z blachy OC o przekroju 50x100 mm - sprzedam. Patrz zdjęcia. Tel 500-211-907, Kraków.
Nowy piec Buderus Logamax GB022-20 KD H
3 200 zł
Dzień dobry, mam do sprzedania nowy, jeszcze zapakowany kocioł Buderus Logamax GB022-20 KD H. Odbiór osobisty w Krakowie lub kurier, koszt pokrywa kupujący. Oczywiście gwarancja jest i będzie liczona dopiero od momentu jak piec zostanie podłączony. Więcej info 530-222-241.
Sprzedam wkład kominkowy z Kraków, zobacz zdjęcie
Sprzedam wkład kominkowy
1 500 zł
Witam, Sprzedam używany wkład kminkowy, zdemontowany tylko z powodu zakazu używania kominków w Krakowie . Z pewnością komuś kto mieszka poza miastem posłuży długo i umili Zimowe dni. Rozmiary 100x 50 Transport po stronie kupującego Cena do negocjacji
piec defro opima
800 zł
piec cetralnego ogrzewania do 120m sprawnosc 80 procent okolo 9 lat zadbany
Sprzedam grzejnik łazienkowy  z Kraków, zobacz zdjęcie
Sprzedam grzejnik łazienkowy
90 zł
Sprzedam grzejnik widoczny na zdjęciu. Szerokość 44cm, wysokość 75 cm. Grzejnik ma 17 żeberek.
GRZEJNIKI DO SPRZEDANIA
Proszę o kontakt
GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE SPRZEDAM.TEL. 694 853 963
Więcej ogłoszeń

Panele Grzewcze "Quantum" w różnych rozmiarach 

420 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/12/2019
  • Lokalizacja

Ceramiczno-Węglowy Panel Grzewczy "QUANTUM" to nowoczesny, ekonomicny i wydajny system grzewczy, który dziś jest alternatywą dla drogiego ogrzewania gazowego, a także przestarzałych i szkodliwych dla środowiska kotłów.


Nasze urządzenie jest w stanie efektywnie i ekonomicznie ogrzewać pomieszczenie przy zużyciu energii 220-440 W/godz. (± 5 W)!


Nie trzeba już wydawać dużych kosztów w każdym sezonie grzewczym, ponieważ panel Quantum będzie utrzymywał optymalną temperaturę w domu, mieszkaniu lub w biurze przy minimalnych kosztach!


Panele ceramiczne Quantum mogą służyć jako element dekoracyjny!Oferujemy usługę zastosowania dowolnego obrazu do panelu, który natychmiast przyciągnie uwagę, a także budzi przyjemne skojarzenia!


Panele grzewcze Quantum są wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości, oraz projektowane i wytwarzane z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości materiałów.


Grzejniki Quantum są energooszczędne! Przekonajcie się sami. Posiadając do 4 razy mniejszą potęgę, w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami maślanymi oraz konwektorami. Pozawala oszczędzać do 40% kosztów na ogrzewanie.


Grzejnik quantum jest bardzo wydajny i ekologiczny w porównaniu z konwektorami. Panel łączy zalety dwóch rodzajów ogrzewania:

podczerwień(80%)

konwekcja(20%).

To pozwala równomiernie nagrzać i wyrównać wilgotność całego pomieszczenia, w dalszym ciągu podtrzymywać optymalny dla człowieka mikroklimat.

Bezpieczeństwo w eksploatacji ze względu na brak otwartego ognia, przewodów paliwowych i produktów ubocznych spalania.

Mniejsze koszty instalacji i eksploatacji systemu ogrzewania.

Ukierunkowanie energii cieplnej z promiennika.Promieniowanie ma korzystny wpływ również na nasze zdrowie, dlatego jest szeroko stosowane w lecznictwie


Jesteśmy na tyle pewni naszych grzejników ceramicznych, iż dajemy 7 lat gwarancji. Termin eksploatacyjny- 35 lat!Tylko certyfikowana produkcja!!!Obejrzeć panele można w naszym biurze al. 29 Listopada 65/1, Kraków, pn -pt od 10:00 -18:00 lub sprawdzić całość oferty na naszej stronie internetowej https://qe-eu.com/standard


Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę oraz Państwo dostaje kartę gwarancyjną.


Bezpieczny zakup- odbiór osobisty lub płatność przy odbiorze.

Wysyłamy po terenie całego kraju.


Indywidualne podejście do każdego klienta!Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego +48 537 511 111