Kocioł, Piec Indukcyjny 15 kW, 400 V do c.o. i c.w.u. - Kotły, Piece Indukcyjne, elektryczne.  

13 390 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/11/2019
  • Lokalizacja

NASZA STRONA INTERNETOWA: www.ekokotlyindukcyjne.pl

Kocioł indukcyjny jest doskonałą alternatywą dla: ogrzewania gazowego, pieców na paliwo stałe oraz pieców elektrycznych.

Kocioł indukcyjny jest to nowoczesne urządzenie grzewcze. Oferowane przez nas kotły nie posiadają grzałek elektrycznych, działają na zasadzie zjawiska indukcji elektromagnetycznej. Zjawisko to polega na zmianie strumienia pola magnetycznego przechodzącego przez cewkę kotła. Powstające w ten sposób prądy wirowe zapewniają efektywną i ekonomiczną pracę urządzenia.

W naszej ofercie znajdują się kotły o różnych parametrach:

  • Moc 2.0-7.0 kW, 230 V - powierzchnia ogrzewana w zależności od parametrów kotła indukcyjnego od 40 do 140 m².
  • Moc 5.0-15.0 kW, 230/400 V - powierzchnia ogrzewana w zależności od parametrów kotła indukcyjnego od 90 do 350 m².


Jednym Kotłem w zależności od mocy, można ogrzać powierzchnie od 40 - 350 m2. Kotły można łączyć w segmenty, umożliwia to zwiększenie powierzchni ogrzewanej.

Cena dotyczy kotła o parametrach 15 kW, 400 V.

Dotacja w ramach programu „CZYSTE POWIETRZE”.
Na kotły indukcyjne, które oferujemy, można uzyskać zwrot kosztów związanych z wymianą pieca węglowego na ekologiczny oraz zwrot kosztów związanych z instalacją kotła w ramach Programu „CZYSTE POWIETRZE”.

Kotły indukcyjne do centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej posiadają szereg zalet:

Wygoda:
Małe wymiary kotła umożliwiają montaż w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni. Brak potrzeby magazynowania paliwa. Bezobsługowa i cicha praca kotła oraz łatwość montażu.

Bezpieczeństwo i ekologia:
Brak: zagrożenia związanego z wybuchem, pożarem, zatruciem tlenkiem węgla.
Brak: emisji CO2, dymu, zużycia paliw, popiołu.

Uniwersalność:
Możliwość podłączenia do istniejącej instalacji grzewczej C.O./C.W.U. Bezproblemowa współpracują z innymi systemami grzewczymi: piecami, kotłami na paliwa stałe, pompami ciepła, panelami fotowoltaicznymi, basenami, saunami, kurtynami powietrznymi itp.
Kotły Indukcyjne można stosować przy instalacjach wykonanych z rur: miedzianych, stalowych, tworzyw sztucznych (PE, PEX, PP, PB, PVCC itp.).
Do instalacji można stosować grzejniki: stalowe, miedziane, żeliwne, aluminiowe.

Ekonomia:
Możliwości sterowania czasem pracy kotła oraz działanie w trybie automatycznym umożliwia pracę w tańszej taryfie, co zapewnia wydajne ogrzewanie i oszczędność energii. Niewystępowanie osadów oraz wysoka sprawność wynoszącą aż 98% minimalizuje straty ciepła. Brak ponoszenia kosztów związanych z: eksploatacją kotła, potrzebą budowania/przeglądem kanałów wentylacyjnych/kominowych, tworzeniem kotłowni. Duża oszczędność w stosunku do ogrzewanie gazem: brak przyłączy, tworzenia instalacji, przeglądów, odbiorów. Kotły nie posiadają części mechanicznych co skutkuje, niezawodnością oraz długą żywotnością eksploatacyjną nawet do 30 lat.

Proponowane przez nas kotły indukcyjne posiadają certyfikaty unijne za zgodność z polskimi normami. Kotły indukcyjne posiadają gwarancje.

W naszej ofercie znajdą Państwo również PANELE FOTOWOLTAICZNE (PV), które idealnie współpracują z kotłem indukcyjnym. Montując instalację łączoną (kocioł + panele fotowoltaiczne), można znacznie obniżyć opłaty za zużycie energii.

Więcej informacji odnośnie instalacji fotowoltaicznych i kotłów indukcyjnych na naszych pozostałych aukcjach oraz stronie internetowej.

NASZA STRONA INTERNETOWA: www.ekokotlyindukcyjne.pl

Skontaktuj się z nami:
tel. 791 502 092
Dzwoniąc pod ten numer masz pewność, że dodzwoniłeś
się do właściwej firmy.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Na Błonie 50
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam piec kocioł gazowy Viadrus oraz zasobnik grzejnik gazowy 150 l i sterownik temperatur. z Kraków, zobacz zdjęcie
Sprzedam piec kocioł gazowy Viadrus oraz zasobnik grzejnik gazowy 150 l i sterownik temperatur.
222 zł
Sprzedam piec kocioł żeliwny gazowy marki Viadrus G27 eco. Data produkcji 1997r. Kocił jednofunkcyjny. Moc 22,5-16 kW. Sprawność 90%. Masa 125 kg. Podłączenie do komina fi 130 mm. Palniki na gaz ziemny, piec ma 4 człony żeliwne. Piec wymontowany z działającej instalacji z powodu zmiany systemu ogrzewania. Piec sprzedaje razem ze sterownikiem pokojowym temperatury EUROSTER 2000 a także razem z gazo ...
Weberman Pompa elektryczna do CO C.O. GPA II 25-4 0601W jak Ferro Wilo Grundfos nowa z Kraków, zobacz zdjęcie
Weberman Pompa elektryczna do CO C.O. GPA II 25-4 0601W jak Ferro Wilo Grundfos nowa
250 zł
Dzień dobry, posiadam nową pompę C.O. firmy Weberman. Pompa elektryczna GPA II 25-4 (0601W). Nowa, (nigdy nie używana, nie założona, w oryginalnym pudełku). Parametry: Model GPA II 25-4-180Zakres funkcjonowania maks. 2,4m³/hWysokość podnoszenia maks. 4,1mTemperatura cieczy min. +2°C, maks. +110°CRodzaj pompowanej cieczy Czysta, nie zawierająca cia ...
zobacz! Otatnie sztuki PLESZEW Kocioł Piec CO drewno węgiel miał węglowy UKS 16KW do 120m2 z Kraków, zobacz zdjęcie
zobacz! Otatnie sztuki PLESZEW Kocioł Piec CO drewno węgiel miał węglowy UKS 16KW do 120m2
3 999 zł
zobacz! Otatnie sztuki PLESZEW Kocioł Piec CO drewno węgiel miał węglowy UKS 16KW do 120m2SZUKASZ INENGO KOTŁA, ZADZWOŃ, DORADZIMY! GWARANCJA 5 LATBLACHA 6MMDOSTAWA GRATIS
Kocioł, piec węglowy TAURUS TUR 35kW sterownik TECH ST-81 z Kraków, zobacz zdjęcie
Kocioł, piec węglowy TAURUS TUR 35kW sterownik TECH ST-81
550 zł
Dzień dobry,Sprzedam używany kocioł węglowy TAURUS TUR o mocy 35kW. Kocioł używany od 2009 roku do końca poprzedniego sezonu grzewczego.Kocioł sprzedaję jako uszkodzony. W ostatnim sezonie pojawił się wyciek w wymienniku.Był on jednak na tyle niewielki, że kocioł bez problemu dopracował do końca sezonu.Ponieważ w Krakowie zaczął obowiązywać zakaż palenia węglem piec nie był naprawiany i sprzedawan ...
Kocioł grzewczy Markus z podajnikiem paliwa 38 kW z Kraków, zobacz zdjęcie
Kocioł grzewczy Markus z podajnikiem paliwa 38 kW
3 000 zł
W pełni sprawny kocioł grzewczy 38 kW z podajnikiem, wyprodukowany przez firmę Dom Gaz w 2012 roku. Sprzedam z kompletem akcesoriów jak na zdjęciu, tj.: pompa CO pompa c.w.u. zawór czterodrożny obsługiwany przez sterownik firmy Tech (ST-431) 4 czujników (w tym pogodówka) zawór bezpieczeństwa zawór dochładzający dwudrogowy termostatyczny. Kocioł posiada wentylator spalin, rury s ...
Nasada kominowa daszek "grzybek" wys. 16 cm z Kraków, zobacz zdjęcie
Nasada kominowa daszek "grzybek" wys. 16 cm
Proszę o kontakt
nasada kominowa daszek "grzybek" wys. 16 cm, średnica daszka 24 cm, średnica podstawy 13 cm,używany zaledwie ponad rok
Piecyk gazowy TERMET; rura żaro-kwasoodporna z Kraków, zobacz zdjęcie
Piecyk gazowy TERMET; rura żaro-kwasoodporna
500 zł
Sprzedam sprawny piecyk gazowy Termet TermaQ electronic + dwie baterie Duracell + rura żaro-kwaso odporna Piecyk jest sprawny w 100% i bardzo wydajny. Sprzedaje z powodu wymiany go na ciepła wodę użytkową. W cenę zawarty jest piecyk gazowy oraz rura z atestem ze stali żaro-kwaso odpornym (wg nowych przepisów) - 150zl. Śmiało pisać e-mail lub SMS, rzadziej mogę ode ...
Więcej ogłoszeń