Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kotły 50kw piec na ekogroszek z podajnikiem uniwersalnym, kocioł PRO+

7 865 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Kotły typu KWM-SGR PRO+ są urządzeniami, w pełni zautomatyzowanymi, wielodobowymi, których obsługa sprowadzona jest do minimum.
Wyposażone są w wysokiej jakości układ nawęglania, konstrukcyjnie zostały przystosowane do wysokoefektywnego spalania węgla kamiennego sortymentu groszek. Paliwo do procesu spalania transportowane jest automatycznie.

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem ! Dbamy o to aby nasi klienci byli zadowolenii z naszych produktów i użytkowali je przez jak najdłuższy czas !
Przykładamy niesamowitą uwage do tego aby to co u nas powstaje było najwyższej jakości oraz działało w zgodzie z naturą!

UŻYWAMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW !
POSIADAMY DOŚWIADCZONOM KADRE TECHNIKÓW I SPAWACZY !
POSIADAMY NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE MASZYNY POTRZEBNE DO PRODUKCJII !

W żeliwnej retorcie następują wszystkie procesy prowadzące do spalenia podawanego paliwa z udziałem powietrza dostarczanego wentylatorem nadmuchowym.
Popiół powstały w końcowej fazie spalania przemieszcza się na obrzeże retorty, po czym samoczynnie spada do popielnika.

Sprawne palenisko kotła pozwala na spalanie takiej ilości paliwa, jaka jest niezbędna do utrzymania zadanej na sterowniku temperatury.
Sterownik dokonuje więc ciągłych pomiarów temperatury wody w kotle i na jej podstawie odpowiednio steruje pracą podajnika paliwa i wentylatora. Jednocześnie sterownik reguluje, o ile instalacja jest w nie wyposażona, pompą centralnego ogrzewania i pompą ciepłej wody użytkowej.
Zaletą pracy kotła jest prosta obsługa sprowadzona do okresowego uzupełniania paliwa oraz opróżnieniu popielnika.

Moc 50 kw !
Pow grzewcza do 460 m2 !

Na wyposażeniu kotła znajdują się:
- Sterownik Negros obsługujący 2 pompy (lub inny)
- Uniwersalny podajnik stalowo-żeliwny (lub żeliwny za dopłatą)
- Dodatkowy ruszt wodny lub żeliwny
- Wentylator nadmuchowy WPA 06
- Podstawowe narzędzia do czyszczenia kotła

Po rozpaleniu kocioł nie wymaga stałej obsługi, a jego eksploatacja może odbywać się w sposób ciągły w całym okresie grzewczym.
W wypadku dłuższej przerwy w dostawie energii ektrycznej lub awarii kocioł posiada dodatkowy rusztwodny lub żeliwny przystosowany do spalania paliw stałych.

5 LAT GWARANCJII
KOTŁOWA BLACHA 6 mm p256 gh
DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
DARMOWA KONFIGURACJA KOTŁA

Nie wiesz jaki kocioł potrzebujesz dzwoń ! Nasi technicy czekają na twoje pytania !

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Korbielów