Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

EKOGROSZEK Kocioł Kotły Piece 16kw Piec Z Podajnikiem

5 110 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Kotły typu KWM-SGR PRO+ są urządzeniami, w pełni zautomatyzowanymi, wielodobowymi, których obsługa sprowadzona jest do minimum.
Wyposażone są w wysokiej jakości układ nawęglania, konstrukcyjnie zostały przystosowane do wysokoefektywnego spalania węgla kamiennego sortymentu groszek. Paliwo do procesu spalania transportowane jest automatycznie.

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem ! Dbamy o to aby nasi klienci byli zadowolenii z naszych produktów i użytkowali je przez jak najdłuższy czas !
Przykładamy niesamowitą uwage do tego aby to co u nas powstaje było najwyższej jakości oraz działało w zgodzie z naturą!

UŻYWAMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW !
POSIADAMY DOŚWIADCZONOM KADRE TECHNIKÓW I SPAWACZY !
POSIADAMY NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE MASZYNY POTRZEBNE DO PRODUKCJII !

W żeliwnej retorcie następują wszystkie procesy prowadzące do spalenia podawanego paliwa z udziałem powietrza dostarczanego wentylatorem nadmuchowym.
Popiół powstały w końcowej fazie spalania przemieszcza się na obrzeże retorty, po czym samoczynnie spada do popielnika.

Sprawne palenisko kotła pozwala na spalanie takiej ilości paliwa, jaka jest niezbędna do utrzymania zadanej na sterowniku temperatury.
Sterownik dokonuje więc ciągłych pomiarów temperatury wody w kotle i na jej podstawie odpowiednio steruje pracą podajnika paliwa i wentylatora. Jednocześnie sterownik reguluje, o ile instalacja jest w nie wyposażona, pompą centralnego ogrzewania i pompą ciepłej wody użytkowej.
Zaletą pracy kotła jest prosta obsługa sprowadzona do okresowego uzupełniania paliwa oraz opróżnieniu popielnika.

Moc 16 kw !
Pow grzewcza do 110 m2 !

Na wyposażeniu kotła znajdują się:
- Sterownik Negros obsługujący 2 pompy (lub inny)
- Uniwersalny podajnik stalowo-żeliwny (lub żeliwny za dopłatą)
- Dodatkowy ruszt wodny lub żeliwny
- Wentylator nadmuchowy WPA 06
- Podstawowe narzędzia do czyszczenia kotła

Po rozpaleniu kocioł nie wymaga stałej obsługi, a jego eksploatacja może odbywać się w sposób ciągły w całym okresie grzewczym.
W wypadku dłuższej przerwy w dostawie energii ektrycznej lub awarii kocioł posiada dodatkowy rusztwodny lub żeliwny przystosowany do spalania paliw stałych.

5 LAT GWARANCJII
KOTŁOWA BLACHA 6 mm p256 gh
DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
DARMOWA KONFIGURACJA KOTŁA

Nie wiesz jaki kocioł potrzebujesz dzwoń ! Nasi technicy czekają na twoje pytania !

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Koluszki
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
75kW kotły piec pellet piece CO EKO kocioł z PODAJNIKIEM na EKOGROSZEK z Koluszki, zobacz zdjęcie
75kW kotły piec pellet piece CO EKO kocioł z PODAJNIKIEM na EKOGROSZEK
11 975 zł
MOC 75 kW Kocioł z podajnikiem to przede wszystkim wygoda. Transport paliwa odbywa się automatycznie z zasobnika, który znajduje się po lewej lub prawej stronie kotła zależnie od potrzeb klienta. Spalanie odbywa się w żeliwnej retorcie przy pomocy powietrza dostarczanego przez wentylator nadmuchowy (WPA 06). Nad palnikiem umiejscowiony jest żeliwny deflektor, który równomiernie rozprowadza spaliny ...
Kociol piec na ekogroszek z podajnikiem KOTLY PIECE CO eko nowe tanie 50kW z Koluszki, zobacz zdjęcie
Kociol piec na ekogroszek z podajnikiem KOTLY PIECE CO eko nowe tanie 50kW
7 825 zł
Kocioł z podajnikiem ślimakowym o mocy 50kW GWARANCJA 5 LATBLACHA GRUBOŚCI 6mmBEZPOŚREDNI PRODUCENTDARMOWA DOSTAWA DO KLIENTAPrzedmiotem aukcji jest kocioł z podajnikiem ślimakowym o mocy 38kW. Nasz kocioł pozwala na jego bezustanną eksploatacje w całym okresie grzewczym. Produkt wykonany jest z grubej atestowanej blachy 6mm. Jako producent, dajemy klientom możliwość dostosowania kotła do warunków ...
38 kw Kocioł Kotły Piec Piece z Podajnikiem na eko groszek DOSTAWA 0zł z Koluszki, zobacz zdjęcie
38 kw Kocioł Kotły Piec Piece z Podajnikiem na eko groszek DOSTAWA 0zł
7 200 zł
MOC 38 KwPiec EKOPREMIUM to najnowszy nasz model na rynku,wykonany z 6mm blachy atestowanej.Nad produkcja kotła czuwają wyspecjalizowani technicy oraz kadra spawalnicza z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki metodzie cięcia plazmowego,oraz gięcia kotła maksymalnie wydłużyliśmy jego żywotność,co dało nam możliwość objęcia pieca aż 5 letnią gwarancją.Kocioł nieprzerwanie pracuje przez 3 do 7 dni ,a za ...
Miał z PODAJNIKIEM piec piece zboże kocioł CO ekogroszek kotły eko z Koluszki, zobacz zdjęcie
Miał z PODAJNIKIEM piec piece zboże kocioł CO ekogroszek kotły eko
7 750 zł
Ogłoszenie dotyczy kotła 50kW.Nasze kotły posiadają atesty ekologiczne!Są przyjazne naturze.Podajnik do wyboru:- stalowo-żeliwny- żeliwny (dopłata 200 zł)Ruszt dodatkowy do wyboru:- wodny- żeliwnySterownik do wyboru:- Negros- 2 pompy- Tigra- 4 pompy (dopłata 100 zł)Wentylator nadmuchowy (WPA06)Gwarancja 5 lat!!!Dostawa gratis!!!Zapraszamy na infolinię!
Kocioł C.O. Piec z podajnikiem na ekogroszek miał pelet 16kw kotły piece z Koluszki, zobacz zdjęcie
Kocioł C.O. Piec z podajnikiem na ekogroszek miał pelet 16kw kotły piece
5 250 zł
Piece centralnego ogrzewania z podajnikiem ślimakowym o mocy 16kW(ogrzewa powierzchnię do 100m2)Blacha: 6mmGwarancja: 5 LATDostawa: GRATISSterownik: Negros (na 2 pompy)Podajnik: stalowo-żeliwnyPaliwa (podajnik): miał, pellet, zboże, ekogroszekRuszt dodatkowy: wodny lub żeliwnyPaliwa (ruszt): węgiel, brykiet, drewnoMożliwości dostosowania do wymogów klienta:- wyjścia czopucha,- strony kosza zasypow ...
16kw KOTŁY ekogroszek miał pellet Piece co Producent podajnik kocioł z Koluszki, zobacz zdjęcie
16kw KOTŁY ekogroszek miał pellet Piece co Producent podajnik kocioł
5 400 zł
Kocioł c.o. z podajnikiem ślimakowym 16 kW do 100 m2.Możliwość spalania ekogroszku, miału, zboża i pelletu z dodatkowym rusztem wodnym lub żeliwnym.W skład zestawu wchodzi:- kocioł c.o.- podajnik stalowo- żeliwny- sterownik NegrosNa życzenie klienta możliwość zamówienia podajnika żeliwnego (dopłata 200 zł), oraz sterownika Tigra (dopłata 100 zł)Gwarancja 5 lat!!!Dostawa na terenie kraju gratis!!!Z ...
19kW PIEC CO NA EKOGROSZEK KOCIOL Z podajnikiem piece kotly eko z Koluszki, zobacz zdjęcie
19kW PIEC CO NA EKOGROSZEK KOCIOL Z podajnikiem piece kotly eko
5 650 zł
MOC 19KwJAKO PRODUCENT MAMY MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA PIECA WEDŁUG POTRZEB KLIENTA:- wyjście czopucha - umiejscowienie powrotu- strony podajnika- strony otwierania drzwiczek- możliwość wyboru innego sterownika (cena zależna od modelu)- możliwość zakupu tgz. strażakaKUPUJĄC U NAS KOCIOŁ OTRZYMAJĄ PAŃSTWO:1. kocioł ze zbiornikiem2. podajnik stalowo-żeliwny lub żeliwny za dopłatą3. dodatkowy ruszt wodny lu ...
Więcej ogłoszeń