Piec, kocioł dwukomorowy z podajnikiem 15kw, 2w1, producent! 

5 550 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania04/06/2017

Kocioł dwukomorowy z automatycznym podajnikiem o mocy 15kw ( dostępne inne wielkości)

Produkowany przez nas kocioł jest to połączenie tradycyjnego pieca wszystkopalnego z nowoczesnym automatycznym podajnikiem. Komory kotła ( wszystkopalna i palnikowa) pomimo, że tworzą jedną całość, to są oddzielone rurami z płaszczem grzewczym. Jest to rozwiązanie które gwarantuje wygodę i ekonomię.

W palniku automatycznym spalać można
-pellet
-ekogroszek
-miał węglowy
-domieszki zbóż
-domieszki trocin
-itp do granulacji 25mm

W komorze wszystkopalnej spala się
-węgiel( każdy rodzaj)
-torf
-papier
-trociny
-drewno
-prasowana słoma
-każdy opał stały

Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie wyklucza użytkowania obydwu komór jednocześnie, co za tym idzie podczas pracy palnika można dokładać opał do komory wszystkopalnej. Palnik samoczynnie podpala to co się znajduje w komorze obok, oszczędzając tym samym opał w zasobniku.

Wymiennik kotła mieści się na całej jego szerokości, co znacznie podnosi sprawność, gdyż zawsze cała powierzchnia wyłapuje ciepło, niwelując przy tym zjawisko ''pocenia się''. Bardzo dobre dojście do czyszczenia, ponieważ cała wyczystka znajduje się z przodu.


Podczas małego zapotrzebowania na energię cieplną, lub gdy zakupiony opał jest inny niż wymaga podajnik, można bez problemu spalić go w komorze dodatkowej bez konieczności rozpalania palnika.

Kocioł wykonany z blachy kotłowej o podwyższonej wytrzymałości cieplnej.

Sterownik to Tigra lub Argon

Zalety kotła
-Oszczędność opału
-zabezpieczenia elektroniczne,termiczne i mechaniczne
-Oszczędność czasu
-Wygoda użytkowania
-Dwa kotły w cenie jednego
-Duże zgromadzenie opału w koszu
-Dwa osobne popielniki
-Nawiew do komory wszystkopalnej


Na życzenie klienta kosz zasypowy z podajnikiem umiejscowiony jest z lewej lub prawej strony.

Pełna gwarancja na produkowany wyrób przez okres 36 miesięcy.( uwaga na konkurencyjne firmy dające np 8 lat gwarancji ale tylko na spawy nie uwzględniając ewentualnych uszkodzeń blachy)

TELEFON KONTAKTOWY 691-048-471
Kupując w naszej firmie masz 100% bezpieczeństwa i satysfakcji, ponieważ posiadamy doświadczenie w swojej branży od 1991 roku. KAŻDY z naszych wyrobów zastrzeżony jest patentem lub wzorem przemysłowym. produkujemy kotły od 8kw do 400kw. Na zamówienie klienta możemy wykonać piecokuchnie, lub piec pod indywidualne zapotrzebowanie. WYSYŁKA CAŁY KRAJ DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE!!!

Oferowany towar może nieznacznie różnić się od widocznego na zdjęciach, kocioł jest przeznaczony do instalacji której nośnikiem ciepła jest powietrze. Kocioł jest przeznaczony do podgrzewania i roprowadzania gazowych nośników ciepła. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Dobre Miasto, Polska