Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam profesjonalny, kultowy stage piano "Roland"  A-90 EX. z Wola, zobacz zdjęcie
Sprzedam profesjonalny, kultowy stage piano "Roland" A-90 EX.
1 899 zł
Witam Sprzedam profesjonalny, kultowy stage piano "Roland" A-90 EX. Opis techniczny: Roland A-90 to wyrafinowany 88 klawiszowy instrument, który oferuje niezrównany system Roland PA-4 odpowiadający za wrażenie grania jak na prawdziwym pianie wraz z systemem aftertouch oraz obszernym zbiorem funkcji regulacyjnych. GENERATOR DŹWIĘKU Synteza PCM 4 części MAKSYMALNA POLIFONIA 64 głosy Efekty: Re ...

Pianino Yamaha YDP-142 R Rosewood

2 100 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Dzień Dobry,

mam do sprzedania pianino marki YAMAHA w świetnym stanie, prawie nieużywane. Poniżej opis producenta.
Odbiór osobisty w Warszawie.

Yamaha YDP-142 R zaawansowane brzmienie fortepianu wspiera Twoją ekspresję Moduł Pure CF jest wyposażony w pełną paletę brzmień najlepszych fortepianów koncertowych Yamaha. Wszystkie brzmienia oferuję pełen zakres poziomów dynamiki od pianissimo do głośnych fortissimo. Dzięki temu, każdy pianista może w pełni wyrazić swoją ekspresję, od delikatnych pasaży, aż po dwuręczne potężne akordy.

YDP-142 posiada 128 głosów polifonii, dzięki czemu żadna zagrana nuta nie zostanie pominięta, nawet w najbardziej skomplikowanych pasażach. Renomowana klawiatura GHS z matowymi czarnymi klawiszami Komfort gry i „czucie” klawiatury są dla każdego pianisty istotnymi czynnikami przy wyborze odpowiedniego instrumentu. Klawiatury Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) zachowują się w sposób niezwykle autentyczny – klawisze niskich nut są cięższe i wymagają mocniejszego wciskania, zaś klawisze nut wysokich łatwiej reagują przy niższej dynamice.

YDP-142 może być doskonałym partnerem do gry, dzięki swojej zaawansowanej klawiaturze GHS, która przez lata zyskała uznanie i wysoką renomę pośród pianistów na całym świecie. Wybierz jeden z trzech trybów czułości klawiatury – mocny, średni lub delikatny, aby dostosować instrument do Twojego stylu gry i dynamiki. Możesz również dostosowywać swoje ulubione ustawienia, aby czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Dzięki tym funkcjom, model YDP-142 będzie Twoim ulubionym instrumentem. Najnowsza technologia „Acoustic Optimizer”, dzięki której zabrzmisz jeszcze lepiej Acoustic Optimizer (pol. optymalizator akustyczny) to nowa, unikalna technologia Yamaha. Acoustic Optimizer za pomocą specjalnej konstrukcji i pozycji w instrumencie, fizycznie dostosowuje przepływ akustyczny, który kontroluje rezonans i wzbogaca całe brzmienie. Dzięki tej technologii brzmienie

YDP-142 jest po prosty płynniejsze i brzmi bardziej naturalnie. Połączenie Acoustic Optimizer z pozostałymi cyfrowymi technologiami Yamaha zapewnia możliwie najwyższy poziom realizmu i ekspresji. Doskonały do ćwiczeń w domu YDP-142 posiada funkcję Intelligent Acoustic Control (pol. inteligentna kontrola poziomu akustycznego), która automatycznie dostosowuje głośność instrumentu do mniejszych pomieszczeń, zachowując dobrze zbalansowane i bogate brzmienie nawet na niskich poziomach głośności. Pianiści, którzy preferują ćwiczenia w ciszy, mogą skorzystać ze złącza słuchawkowego w instrumencie.

Jednocześnie możesz podłączyć nawet dwie pary słuchawek i razem z drugą osobą ćwiczyć i grać w całkowitej ciszy. Ćwicz w ciszy, a po odłączeniu słuchawek zaprezentuj innym efekty swojej pracy. Funkcja pół-pedału Całkowite lub połowiczne wciśnięcie pedału wzbogaca brzmienie o zróżnicowane niuanse i subtelne zmiany, tak jak w przypadku fortepianu akustycznego. Dzieje się to dzięki zróżnicowaniu sustainu, który zwiększa się wraz z głębszym wciskaniem pedału. Tłumik rezonansu Cyfrowo odzwierciedla interakcję pomiędzy strunami akustycznych instrumentów.

Gdy podczas gry użyty jest pedał tłumienia, harmoniczne pozostałych strun rozmywają się nad nutami, które grasz dopóki nie puścisz pedału. Nagrywaj swoje wykonania i kontroluj swoje postępy, dzięki 2-ścieżkowemu rejestratorowi Wbudowany, 2-ścieżkowy rejestrator to doskonały sposób na wychwytywanie błędów podczas wykonań i kontrolę swoich postępów. Umożliwia on nagrywanie dwóch niezależnych partii na prawą i lewą rękę podczas ćwiczeń w dowolnym tempie.