Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kelnerka - pensjonat Plewiska
Zatrudnimy miłą sympatyczną osobę do obsługi gości hotelowych oraz przy imprezach rodzinnych.Praca w/g ustalonego wcześniej grafiku.Miły klimat i zespół to domena naszej restauracji.
Obsługa sali / kantyna szpitala / weekendy
Poszukujemy pracownika na weekendy do kantyny na terenie szpitala (praca na barze). Bardzo proszę o kontakt jedynie osoby poważnie zainteresowanie.Nie wymagamy doświadczenia. Wystarczy, że jesteś miłym, uśmiechniętym człowiekiem, który dociera na umówione spotkania ;)...Kontakt jedynie telefoniczny 508560784
So Sushi > Chyby p/Poznaniem > Poszukujemy kelnera > Zastępcę kierownika sali
Restauracja So Sushi poszukuje osoby na cały etat, która pełnić będzie fuknkcję kelnera, a podczas nieobecności kierownika sali, będzie przejmować jego obowiązki. Poszukujemy osoby z doświadczeniem, tylko do stałej współpracy. Stawka zależy od dyspozycyjności , zaangażowania i chęci do pracy.
Restauracja - BISTRO w Plewiskach przyjmie do obsługi klienta
Restauracja - Bistro w Plewiskach poszukuje pracowitej osoby do obsługi klienta.Praca polega na przyjmowaniu zamówień od klienta składającego zamówienie przy barze oraz wydawaniu zamówionych posiłków. Zajmujemy się typowo kuchnią polską.Do obowiązków należeć będzie:- profesjonalna obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej, w tym prawidłowe naliczanie i pobieranie należności, - dbałość o czys ...
Kelner, kelnerka  z Poznań, zobacz zdjęcie
Kelner, kelnerka
Restauracja w Hotelu Kolegiackim zatrudni kelnerka/kelnerkę. Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego. Praca w godzinach 11:00-23:00Jeżeli masz już doświadczenie będzie to dodatkowy atut. Jeśli nie a chcesz spróbować to możemy Cię nauczyć.
Obsługa wózka minibar Wars w pociągach Intercity z Poznań, zobacz zdjęcie
Obsługa wózka minibar Wars w pociągach Intercity
Poszukuję pracowników do obsługi wózka minibar w pociągach. Elastyczny grafik.Młody zespół.Praca od 7 do 10 h dziennie 5 razy w tygodniu. Wymagana książeczka sanepidu . Stawka ok. 18 zł /h netto.
KELNERKA/TELEFONISTKA do Pizzerii/Restautracji Sky na Ratajach - zatrudnimy
Restauracja/pizzeria Oddział Sky PIzza Rataje zatrudni osobę na stanowisko kelnerka/telefonistka na weekendy. Wynagrodzenie- 15 zł brutto. Wymagana dyspozycyjność, miła aparycja, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku oraz w zespole. Zapewniamy umowę o pracę, elastyczny grafik, pracę w zgranym zespole. Obcokrajowcy - tylko z b.dobrą znajomością j.polskiego w mowie i piśmie.Nie masz doświadcz ...
Więcej ogłoszeń

Hotel Ilonn oraz Restauracja GUSTO Food and Wine poszukuje osób na stanowisko, kelner/ka 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/10/2019
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Hotel Ilonn oraz Restauracja GUSTO food and wine poszukuje osób na stanowisko, kelner, KELNERKA. Wymagania:

- doświadczenie w branży gastronomicznej,

- znajomość języka angielskiego,

- dyspozycyjność,

- punktualność,

- wysoka kultura osobista,

- książeczka sanepidowską z aktualnymi badaniami.Oferujemy pracę w młodym, energicznym i sympatycznym zespole, z możliwością rozwoju zawodowego.


Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy

a.mroz@ilonnhotel.pl


l