Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Star Wars album na karty(101 sztuk) z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Star Wars album na karty(101 sztuk)
40 zł
Album na 120 kart.. Brakuje jedynie 19. Doskonały prezent dla chłopca. Zapraszam do zakupu
Karty Spider Man Heroes & Villains z pudełkiem z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Karty Spider Man Heroes & Villains z pudełkiem
24 zł
Sprzedam karty Spider Man Heroes & Villains w orginalnym pudełku 92 sztuki. Odbiór osobisty lub wysyłka na koszt kupującego.

Tazo Star Wars Albumy Unikat 7zl za szt

7 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Tazos to plastikowe żetony wydane przez firmę Frito Lay w 1997 roku z okazji powstania edycji specjalnej Gwiezdnych wojen. Dostępne były w paczkach chipsów Lay's, Cheetos i Ruffles oraz Delicji Szampańskich. W każdej paczce można było znaleźć jeden, losowo wybrany krążek. Cała kolekcja liczyła 50 różnych żetonów podzielonych na 4 kategorie: 13 z Nowej nadziei, 13 z Imperium kontratakuje, 13 z Powrotu Jedi oraz 11 z edycji specjalnej.
Krążki miały po 4 centymetry średnicy i 1 milimetr grubości, oraz osiem 2 milimetrowych zagłębień rozłożonych równomiernie na obwodzie, którymi można było łączyć Tazosy. Na awersie widniał kadr z jednego z filmów, zaś na rewersie kolejny numer w kolekcji, opis, logo Edycji specjalnej i ilość punktów zależna od częstotliwości występowania danego żetonu w chipsach.
Do zestawu należał również album Tazo: Album mocy dla kolekcjonerów w formacie A4, który można było kupić osobno za 8 PLN. Zawierał on te same kadry z filmów, które widniały na krążkach ale nieco większe z dodatkowym opisem. Oprócz tego folie do trzymania kolekcji Tazosów podobną do folii na kolekcje numizmatyczne. Dodatkiem był jeszcze test wiedzy o trylogii składający się z 29 pytań.
Pierwotnie Tazos zostały wydane razem z albumem w Ameryce. Amerykańskie wydanie prawie nie różniło się od polskiego, na rewersie zamiast logo Frito Lay, pojawiło się logo Walkers. Poza tym nieco zmieniono wybór scen na awersach. Tazos zostały też wydane w Chinach, lecz tam rewers jest już zupełnie inny.
http://www.ossus.pl/biblioteka/Polskie_gad%C5%BCety_Star_Wars
i aby było jasne cena za 1szt. tazo 7zl album gratis sam album bez tazo 100zl