Smartband FITONE KM0421 Kruger&Matz 

30 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/05/2018

Mały rozmiar, duże możliwości
Kompaktowy rozmiar inteligentnej opaski jest jedną z jej wielu zalet. Nieduże wymiary i niewielka waga (18 g.!) zapewniają komfort użytkowania. Nawet nie poczujesz, że nosisz ją na ręku. Czarny, silikonowy pasek i zgrabna koperta zapewniają elegancki wygląd, który pasuje zarówno do eleganckich jak i sportowych strojów. A prosta obsługa polegająca na dwukrotnym stuknięciu tarczy opaski daje gwarancję intuicyjnego użytkowania.

Dedykowana aplikacja skrojona na miarę Twoich potrzeb
Aplikacja Wrist Band została zaprojektowana tak, aby sprostać Twoim wymaganiom. Po wprowadzeniu danych użytkownika, aplikacjaliczy ilość spalonych kalorii w oparciu o przelicznik metaboliczny MET. Dzięki temu, dowiesz się nie tylko ile kalorii spaliłeś danego dnia, ale również będziesz mógł na bieżąco kontrolować poziom swojego współczynnika BMI.

Opaska, która dotrzyma Ci kroku
FitOne jest tak poręczna, że będziesz ją mógł mieć zawsze przy sobie. W trybie czuwania, opaska mierzy i analizuje dane dotyczące aktywności fizycznej oraz snu. Smartband wyposażony jest w akcelerometr (g-sensor), który monitoruje ruchy ciała użytkownika iprzetwarza je w oparciu o algorytmy, które pozwalają ustalić szczegóły: liczbę kroków, przebyty dystans, czas, średnią prędkość oraz ilość spalonych kalorii. A jeśli preferujesz bardziej intensywną aktywność, panel treningu pozwoli Ci na dostosowanie rodzaju i intensywności wysiłku.

FitOne pracuje nawet wtedy gdy śpisz
Smartband posiada funkcję zapisu i analizy snu: przedstawia nie tylko długość snu ale pozwala również ocenić jego jakość. Aplikacja w sposób graficzny wskazuje długość snu, długość i ilość przebudzeń w ciągu nocy, oraz płytkie i głębokie fazy snu. Dostępna jest również opcja dostosowania założeń długości snu, dzięki czemu w łatwy sposób będziesz w stanie ocenić niedobór bądź nadwyżkę czasu spędzonego w łóżku.

Trzymaj rękę na pulsie
Oddzielna zakładka aplikacji Wrist Band poświęcona statystykom, pozwoli Ci w obiektywny sposób ocenić swoje postępy w codziennej aktywności fizycznej. Zestawienia tygodniowe i miesięczne pozwolą Ci zweryfikować postęp w dążeniu do osiągnięcia zdrowego stylu życia.

Zasilanie bez ładowania
Smartband FitOne zasilany jest baterią CR2032, dzięki czemu nie musisz pamiętać o ładowaniu urządzenia co kilka dni. Długi czas działania zapewnia komfort użytkowania, a także wygodę w podróży, bo nie będziesz musiał pamiętać o kolejnej ładowarce.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Krakowska 8, 96-200 Rawa Mazowiecka, Polska