Fotograf Ceremonii Pogrzebowej 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/12/2019
W tych trudnych chwilach oferuję Państwu profesjonalne fotografowanie pogrzebów. Wykonany przeze mnie reportaż, to dokument autentyczny, pełen emocji i prawdy. Długoletnie doświadczenie to gwarancja rzetelności i niepowtarzalnych kadrów z ceremonii. Fotografia Pogrzebowa należy do najtrudniejszych fotoreportaży. Często staje się ona jedyną dokumentacją i pamiątką z tego dnia do świadomego prześledzenia odbytej ceremonii, gdyż żal towarzyszący często uniemożliwia w pełni świadomie, odbycie tego ważnego wydarzenia. Bardzo istotnym i mocno nie docenianym elementem takiego fotoreportażu jest okazja by zobaczyć wszystkich przybyłych gości, oraz często długo nie widzianą rodzinę. W cenie usługi - album tradycyjny w formacie 10x15 (do 50 zdjęć) lub do wyboru w innej cenie, album foto książka w formacie 15x21 (do 60 zdjęć) oraz wszystkie wykonane zdjęcia na płycie CD/DVD lub w pamięci pendrive.
W cenie usługi nie uwzględniono, dojazdu poza Bydgoszcz.
Dodatkowo również, wykonuję "Zdjęcie portretowe" osoby zmarłej w ramce, w rozmiarze A4 i 30X40.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
VIDEO Z WAKACJI | Montaż filmów nie tylko z podróży | YouTube | DRON   z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
VIDEO Z WAKACJI | Montaż filmów nie tylko z podróży | YouTube | DRON
Cześć!Chcesz mieć niezapomnianą pamiątkę z wakacji, którą pokażesz znajomym i rodzinie?Zobacz jak montujemy filmy z wakacji - odwiedź nas na www.videozwakacji.pl Wpadnij też na bloga po garść porad i inspiracji.Aha, montujemy filmy nie tylko z wakacji. Latasz dronem, masz kanał na YT, chcesz mieć video promocyjne - śmiało pisz do nas.To jak, działamy?