Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Ponton rekreacyjny BARK BT-420S(TexChem Sp.z o.o.)

2 197 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Witamy Państwa !
Jesteśmy oficjalnym importerem pontonów produkowanych pod znakiem firmowym BARK w Polsce i innych krajach UE. Pontony BARK, które są sprzedawane przez nas, zostały zawiezione oficjalnie. Zostały zapłacone wszystkie podatki oraz cła zgodnie z polskimi i unijnymi przepisami. Legalność naszego importu jest potwierdzona Certyfikatem oficjalnego IMPORTU dla każdego pontonu. Realizujemy wszystkie zobowiązania gwarancyjne w ciągu 3 lat gwarancji podstawowej od producenta.

Istniejemy oficjalnym dystrybuterem. Pontony Bark posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty między innymi wymagane przez prawo Unii Europejskiej CE
Zapewniamy FAKTURA VAT 23%
Lub paragon
Mały Certyfikat pontonu.
Wszystkie łodzie w kompletnym zestawie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Chętnie zapraszamy do współpracy. Oferuję ponton turystyczno-wędkarski marki BARK. Ponton jest nowy .
Oferujemy szeroki wachlarz modeli w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze pontony są wyposażone w wiosła , ławki , podłogi , zestawy naprawcze oraz torby do transportu . Istniejemy na rynku od ponad 10 lat.
Gwarancja producenta 3 lata.
Oferujemy szybką wysyłkę kurierem na terenie całego kraju.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach : www.ponton-bark.pl lub www.texchem.info.pl nasz e-mail biuro@texchem.info.pl

PONTON-BARK MODEL BT 420S
OPIS
- długość (cm) - 420
- szerokość (cm) - 165
- średnica burty (cm) - 47
- ilość komór (szt) - 5+1
-ilość pasażerów - 8
- waga kompletu (kg) - 45+30
- ładowność (kg) - 740
- wymiary zapakowanego pon (cm)-160x65x55 + 110x90x10
- moc silnika ( KM )- 30

WYPOSAŻENIE
- siedzenia - 3szt
- sztywna podłoga - 1 szt
- pompka - 1szt
- wiosła - 2szt
- zestaw naprawczy - 1szt
- torba do zapakowania - 1szt