Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Native speaker available Angielski English
Język ojczysty Toruń Mogę nauczyć Cię angielskiego. Jestem Australijczykiem. Wrzosy. 50zl for 60 minutes. Or 40zl for 60 minutes (pakiet 5, 200zl) Przyjazny. Możemy łatwo rozmawiać. To jest zabawne. Nauczanie konwersacji, gramatyki, słownictwa, pomocy w pisaniu, pomocy w egzaminach.
Hiszpański dla każdego
Zapraszam na zajęcia z hiszpańskiego !!!U mnie, u Ciebie , dla małego i dużego.Dostosowuje zajęcia do oczekiwań ucznia, pomagam w pracach/ zaliczeniach/egzaminach.Jestem absolwentka filologii hiszpańskiej, ten język fascynuje mnie na tyle , iż chciałabym przekazywać swoją wiedzę oraz miłość do niego innym.Do zobaczenia :)Podejmij Postanowienie - w 2020 roku nauczę się języka hiszpańskiego :)
Włoski również online! Skutecznie, tanio i przyjemnie!  z Toruń, zobacz zdjęcie
Włoski również online! Skutecznie, tanio i przyjemnie!
Ciao a tutti! :) Studia dzienne na kierunku filologia włoska, roczny pobyt na Uniwersytecie w Bolonii (w ramach programu Erasmus), czteroletnia praca we Włoszech, praca w szkołach językowych, korepetycje czyli stały kontakt z językiem już od ponad 15 lat, to właśnie dowód na to jak język włoski oraz kultura Italii są moją wielką pasją, którą z łatwością zarażam swoich uczniów. Jestem ...

Korepetycje z języka angielskiego 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/11/2019
Studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu po rozszerzonej maturze z angielskiego. Od 4 lat daję korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Przygotowanie do egzaminów na koniec szkoły (gimnazjalny i ósmoklasisty), pomoc w lekcjach i nauce do sprawdzianów czy kartkówek oraz nauczanie początkowe w klasach 1-3.
Maja(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2019