Lekcje francuskiego online z native speakerem 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/02/2020

Cześć! Planujesz zwiedzać Paryż lub podróżować po Francji, ale obawiasz się, że sobie poradzisz, bo nie znasz języka? A może francuska wymowa, gramatyka lub słownictwo sprawiają Ci problemy? Jeśli masz jakiekolwiek problemy z francuskim, pisz do mnie śmiało - z chęcią pomogę!


Nazywam się Virginie i jestem native speakerką francuskiego. Nauczanie jest moją pasją - spędziłam ponad 5 lat ucząc francuskiego zagranicą. Pomogę Ci z gramatyką, słownictwem, konwersacjami - i nie tylko! Mówienie jest dla mnie ważne, dlatego będziemy dużo rozmawiać, ale jeśli chcesz skupić się na czymś innym, daj znać - dostosuję się :) Mogę także pomóc w przygotowaniach do egzaminów językowych i certyfikatów.


CENY

Jeśli chodzi o ceny, to możesz wypróbować 30 minut próbnej lekcji za 23 zł! Na tej lekcji lepiej poznam Ciebie i Twoje potrzeby, więc będę mogła dostosować plan działania w zależności od tego, z czym potrzebujesz pomocy.


Następne lekcje kosztują:


• 111 zł/godz przy zakupie jednej lekcji,

• 109 zł/godz przy zakupie zestawu 5 lekcji,

• 107 zł/godz przy zakupie zestawu 10 lekcji.


Jeśli masz jakieś pytania, zachęcam do kontaktu! Do usłyszenia :)

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Śródmieście