Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Rosyjski z native speaker

Dodaj takie ogłoszenie!
Mgr filologii rosyjskiej, native speaker oferuje lekcje z j. rosyjskiego na każdym poziomie od 0 do zaawansowanego. Konwersacje, Biznes. Tłumaczenia. 30zł.- 60 min., 40zł. - 90 min. 50zł. - 120 min.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Łódź, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Native speaker available for lessons in Lodz z Lodz, zobacz zdjęcie
Native speaker available for lessons in Lodz
Native speaker with 14 years experience of teaching general English, Business English and Cambridge exam preparation courses. I can travel around Łódz or take students in my private residence. Invoices available on request.
Angielski - English native speaker z Lodz, zobacz zdjęcie
Angielski - English native speaker
Hi,I am a native speaker, living in Łódź and coaching Polish people with the English language for the past 6 years. I work mainly on pronunciation, grammatical elements, sentence construction and vocabulary, and most importantly, conversation skills.I work with people from all backgrounds, academic and professional alike. I also work with individuals who would like to improve their language skills ...
Rozwiń swój angielski z NATIVE SPEAKEREM z Lodz, zobacz zdjęcie
Rozwiń swój angielski z NATIVE SPEAKEREM
Pomimo wielu lat nauki wciąż nie czujesz się pewnie z angielskim? Frustruje Cię fakt, że mówiąc po angielsku nie jesteś w 100% sobą? Mamy na to rozwiązanie.Native speaker, prowadzący najbardziej praktyczną szkołę angielskiego w Łodzi (www.360yes.eu), proponuje skuteczne zajęcia angielskiego, nieporównywalne do żadnej innej propozycji na rynku!Zajęcia są praktycznie w 100% konwersacyjne, nie kor ...
KURSY/KOREPETYCJE - ANGIELSKI/ROSYJSKI - EGZAMINATOR, SOLIDNIE! z Lodz, zobacz zdjęcie
KURSY/KOREPETYCJE - ANGIELSKI/ROSYJSKI - EGZAMINATOR, SOLIDNIE!
Firma B. BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE świadczy usługi edukacyjne w zakresie profesjonalnego nauczania języka angielskiego i rosyjskiego. Są to kursy, korepetycje, konwersacje, lekcje indywidualne dla młodzieży, dzieci, dorosłych oraz firm. Zajęcia prowadzone są przez egzaminatora maturalnego z 20 letnim stażem pracy w zawodzie nauczyciela, którego pasją jest nauczanie języków obcych. ...
język niemiecki i język rosyjski
Język niemiecki –nauka od podstaw ,a także uzupełnianie zaległości i przygotowanie do egzaminów . Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych , oferuję naukę języka niemieckiego a także rosyjskiego od podstaw , uzupełnianie zaległości , przygotowanie do egzaminów. Posiadam uprawnienia i praktykę jako egzaminator maturalny i gimnazjalny.
Korepetycje z rosyjskiego! 15 zł/h z Lodz, zobacz zdjęcie
Korepetycje z rosyjskiego! 15 zł/h
Udzielę korepetycji z rosyjskiego na dowolnym poziomie. Możliwość przygotowania do matury, pomoc w pracach pisemnych a także konwersacje. Zapraszam.
Język niemiecki i język rosyjski
Język niemiecki - nauka od podstaw, a także uzupełnianie zaległości i przygotowanie do egzaminów. Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, oferuję naukę języka niemieckiego a także rosyjskiego od podstaw, uzupełnianie zaległości, przygotowanie do egzaminów. Posiadam uprawnienia i praktykę jako egzaminator maturalny i gimnazjalny.
Więcej ogłoszeń