Herbata Da Hong Pao prosto z Chin - puszka 500 g. 

200 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/11/2020

Herbata prosto z Chin z prowincji Fujian - Da Hong Pao - Produkcja maj-czerwiec 2020 r. - puszka 500 g. (lekko wgnieciona w czasie transportu z Chin), dostępne 2 puszki. W.s. zamówień proszę dzwonić lub wysłać sms ponieważ rzadko sprawdzam wiadomości w tym serwisie. Da Hong Pao to legendarna chińska herbata, nazywana również herbatą turkusową a w Polsce czasami błędnie niebieską. Należy do grupy herbat Oolong. W Chinach jest kilka bardzo starych pierwotnych krzewów tej herbaty i wtedy jej cena osiąga gigantyczną cenę ponad 1 mln USD za kg. Oferowana herbata to klasa PREMIUM, pochodzi z gór Wuyi znanych z najlepszej jakości tej herbaty. Właściwości zdrowotne herbaty Oolong: Obniża poziom cholesterolu i normalizuje gospodarkę lipidową. Obniża ciśnienie krwi i poprawia funkcje naczyń krwionośnych Reguluje poziom cukru i insuliny we krwi. Preparaty na bazie herbaty oolong wspomagają leczenie cukrzycy typu drugiego. Wpływa korzystnie na kondycję skóry. Zapobiega powstawaniu wyprysków . Zawiera substancje o działaniu antyalergicznym, co pomaga zwalczać również zmiany skórne związane z alergiami oraz leczyć atopowe zapalenie skóry. Ma działanie odchudzające. Wynika to ze zdolności do hamowania procesu aktywności lipazy trzustkowej oraz zmniejszania aktywność syntezy kwasów tłuszczowych w wątrobie. Oba procesy skutkują mniejszym wchłanianiem tłuszczów przyjmowanych w pożywieniu. Dzięki obecności wielu antyoksydantów zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory. Poprawia pracę układu pokarmowego ponieważ reguluje florę bakteryjną w jelitach. Dodatnio wpływa na mineralizację kości i zębów – zapobiega osteoporozie. Wzmacnia odporność organizmu. Ma działanie antyseptyczne. Hamuje wzrost bakterii Helicobacter pylori, będących najczęstszą przyczyną choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy Wystawiam więcej herbat z Chin.

Jerzy(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2013
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Żyrardów