Herbata Biała prosto z Chin - dyski 300 g. 

125 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/11/2020

Biała herbata prosto z Chin z prowincji Fujian - prasowana w postaci dysków - cena za 1 dysk, waga nominalna podana przez producenta - 300 g.). Waga jednego dysku podana przez producenta w momencie pakowania - 300 g., ponieważ ten gatunek herbat jest tym cenniejszy im starszy więc rzeczywista waga jest trochę mniejsza od 300 g. Dysk czerwony ma 350 g. i kosztuje 150 zł. Ws. zamówień proszę dzwonić lub wysłać sms ponieważ rzadko sprawdzam wiadomości w tym serwisie. Herbata biała należy do najbardziej szlachetnych gatunków herbat i charakteryzuje się wieloma właściwościami zdrowotnymi, m. in.: - zmniejsza poziom „złego” cholesterolu i zwiększanie tego „dobrego” we krwi - wykazuje dobroczynny wpływ na serce i układ krwionośny - wzmacnia kości i jest zalecana osobom zmagającym się z zapaleniem stawów czy osteoporozą - działa antybakteryjnie i chroni przed działaniem wirusów - zawiera najwięcej antyoksydantów ze wszystkich herbat dzięki czemu chroni przed rozwojem niektórych chorób, w tym nowotworów Wystawiam więcej herbat z Chin.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Żyrardów