Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Malina maliny ekologiczne owoce

6 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Sprzedam owoce maliny czystej, bez robaków, z ekologicznej uprawy. Plantacja umiejscowiona jest pomiędzy lasami, od najbliższej szosy oddalona około 3 kilometry, uprawa zasilana tylko nawozami naturalnymi, ekologicznymi.
Cena dotyczy 1 litra tj. 1/2 kilograma. Istnieje możliwość dowozu do Olsztyna (i okolic od strony Barczewa) przy ilości nie mniejszej jak 10 litrów czyli 5 kg. Nie ma możliwości wysyłki.
Owoce dostarczane będą będą w dniu zbioru w godzinach popołudniowo - wieczornych.
Zamówienie można złożyć telefonicznie lub mailowo. W zamówieniu proszę podać adres dostawy i numer telefonu, odezwę się przed planowaną dostawą. Nie ma możliwości podania dokładnej daty dostawy bo uzależniona jest od ilości zebranych owoców w danym dniu i kolejności zamówień
Przewidywany termin rozpoczęcia zbiorów 13.08 i realizacja zamówień będzie w kolejności ich składania do zakończenia zbiorów.
Plantacja nie jest duża i ilość malin jest ograniczona, więc jeśli jesteś zainteresowany radzę nie czekaj, bo na pewno jak co roku dla wszystkich chętnych nie wystarczy.

NIE ODPOWIADAM NA SMS-y

Maja (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 08-2018
Popularne