Serwisant instalacji klimatyzacji i wentylacji 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania09/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi konserwacji instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski.

Zakres Obowiązków

diagnozowanie i naprawianie usterek instalacji klimatyzacji i wentylacji,

Wymagania

min. 2-letnie doświadczenie w serwisie klimatyzacji i wentylacji,
stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
prawo jazdy kategorii B,
mile widziane: uprawnienia G1, G2, f-gazowe, certyfikaty branżowe, certyfikat do obsługi podestów ruchomych,

Oferujemy

umowa o pracę,
wynagrodzenie stałe + nadgodziny, dodatki za dyżur serwisowy, diety,
narzędzia: samochód służbowy, telefon, komputer lub tablet z dostępem do internetu LTE.

https://www.gdprofesja.pl/oferta,serwi_ant_in_talacji_klimatyzacji_i_wentylacji,1165#apply-form

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).