Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

POSZUKIWANY SERWISANT ( WENTYLACJA, KLIMATYZACJA-ATRAKCYJNE WARUNKI)

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 25/07/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się utrzymaniem instalacji technicznych budynków o przeznaczeniu handlowo-usługowym i przemysłowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

SERWISANT INSTALACJI WENTYLACYJNO -KLIMATYZACYJNYCH

OBOWIĄZKI:
- konserwacja i montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju

WYMAGANIA:
- czynne prawo jazdy kategorii B,
- stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
- doświadczenie w serwisie klimatyzacji i wentylacji lub ogrzewnictwa,
- wymagane uprawnienia elektryczne do 1 kV
- mile widziane uprawnienia branżowe (f-gazy, G2, G3)
- dyspozycyjność (praca związana z częstymi wyjazdami)

PRACODAWCA OFERUJE:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dodatek za dyżur,
- ekwiwalent za pranie odzieży roboczej,
- odzież roboczą,
- diety za pracę w delegacji,
- płatne nadgodziny,
- samochód służbowy,
- telefon, laptop lub tablet z dostępem do internetu,
- możliwość do przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

ABY MÓC WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI KONIECZNE W CV JEST WSTAWIENIE PONIŻSZEGO TEKSTU-
KLAUZULI O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, W PRZECIWNYM WYPADKU NIE BĘDZIEMY MOGLI ROZPATRZYĆ TWOJEJ APLIKACJI

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż chcemy abyś wiedział,iż jako Agencja Personalna, chronimy twoje dane osobowe i w każdym procesie rekrutacyjnym są one dostępne tylko i wyłącznie dla naszych rekruterów. Oznacza to, iż każdy potencjalny pracodawca, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny nie ma dostępu do pełnych twoich danych osobistych. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do udziału w procesie rekrutacyjnym na powyższe stanowisko, a przybliżona Ci oferta pracy ( telefonicznie lub podczas spotkania) będzie odpowiadać twoim zainteresowaniom wówczas zostaniesz poinformowany o nazwie swojego potencjalnego pracodawcy, a twoje dane będą dostępne również dla niego pod warunkiem twojej zgody na ich dalsze udostępnienie.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przechowywanie ich w bazie danych firmy HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia z bazy.”

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Zabrze