Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

SHOGUN Ochraniacze goleni profilowane

89 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

dostawy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ochraniacze piszczeli profilowane to jedne z najchętniej kupowanych i najbardziej docenionych ochraniaczy goleni, głównie ze względu na swoją skuteczność, jednocześnie przy zachowaniu komfortu. Stosowane sa w wielu dyscyplinach sportowych, m.in. Karate, Taekwondo, Muay Thai, MMA, Krav Maga...
Stanowią wersję pokrewną do ochraniaczy z dopinaną stopą ale bez możliwości przypinania ochrony stóp.
Jest to nowoczesna wersja ochraniaczy profilowanych, wyposażona w system wentylacyjny. Wentylacja pozwala na oddychanie skóry, zmniejsza pocenie i poprawia stabilność ochraniaczy.

*Ochraniacze pierwszej generacji były jednymi z częściej kopiowanych naszych produktów.

*Obecnie wykonujemy ochraniacze dużo doskonalsze i niemożliwe do skopiowania bez odpowiedniego zaplecza technologicznego.
*Dzięki jeszcze lepszemu profilowi zbliżonemu do anatomicznego mają mniejszą tendencję do przesuwania lub obracania się od dawnego modelu.
*Posiadają skuteczność ochronną większą od przeciętnej oraz od wymogów normy.
*Skuteczny system respiracyjny ogranicza pocenie i związany z nim poślizg, , a także przyczynia się do poprawy higieny.
*Laserowa obróbka zapewnia dokładność i powtarzalność produktów.
*Pokrycie: skay
*Grubość pianki bazowej ok. 15mm +pianki wyściółkowe.
*Waga ok. 0,25 kg


Standardowo wykonujemy ochraniacze czarne i białe, rzadziej czerwone i niebieskie.

Orientacyjne odniesienie rozmiarów do wzrostu:
S 150-160 cm
M 160-170 cm
L 170-180 cm
XL 180 i powyżej

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Lublin