Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

MASTER SPORT Atlas Mega Fitness

10 400 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
MASTER SPORT Atlas Mega Fitness
OPIS:
Atlas do użytku domowego i hotelowego z możliwością wykonania 36 ćwiczeń (wyciskanie na klatkę piersiową z regulacją konta 0-90 stopni przysiad z obciążeniem (stos) do 100kg, motyl, wyciąg górny, wyciąg dolny, przyrząd do ćwiczenia nóg, modlitewnik do 60kg). Atlas posiada DIP - przyrząd do wyciskania ramion i ćwiczeń mięśni brzucha, ławkę skośną do ćwiczeń mięśni brzucha.
  • Długość - 335 cm
  • Szerokość - 255 cm
  • Wysokość - 219 cm
  • Obciążenie - stos 20+ 80kg/60kg
  • Maksymalna liczba ćwiczących - 4
    Wszystkie elementy metalowe malowane są ekologiczną metodą proszkową. Części miękkie tj. siedziska, oparcia wykonane są z wysokogatunkowego pokrycia tapicerskiego.

    Produkt tylko na zamówienie.
Paco Athletic Shop
www.paco.pl
ul. 1-go Maja 12
20-410 Lublin
NIP 712-025-32-04

tel. (0-81) 534-54-00

fax. (0-81) 444-50-50
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Lublin
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
warsztaty treningi z Lublin, zobacz zdjęcie
warsztaty treningi
150 zł
Shou - to życie. Shou- szkoła życia i nieśmiertelności. Wielkie drzewo wiedzy, która swoimi korzeniami sięga do źródła życia. Jestem szczęśliwy, że mogę dotykać cicho leżące na mej dłoni diamentowe okruchy prawie zapomnianej wiedzy.Przyniosłem je dla was, Uczniowie, weźcie i zachowajcie je, ponieważ to jest beżcenny pył, który tak jest wam potrzebny. Zapraszamy na warsztaty i treningi sta ...