Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

MASTER SPORT Atlas JM-1 (komplet)

6 235 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

MASTER SPORT Atlas JM-1 (komplet)

OPIS:
Atlas do użytku domowego i hotelowego z możliwością wykonania 32 ćwiczeń (wyciskanie na klatkę piersiową w pozycji siedzącej, motyl, wyciąg górny, wyciąg dolny, przyrząd do ćwiczenia nóg, modlitewnik, DIP przyrząd do wyciskania ramion i ćwiczeń mięśni brzucha, ławka skośna montowana do DIP'u do ćwiczeń mięśni brzucha, przyrząd do wypychania nogami).

 • Długość - 345 cm
 • Szerokość - 210 cm
 • Wysokość - 220 cm
 • Obciążenie - stos 80kg
 • Maksymalna liczba ćwiczących - 1/2

  Wszystkie elementy metalowe malowane są ekologiczną metodą proszkową. Części miękkie tj. siedziska, oparcia wykonane są z wysokogatunkowego pokrycia tapicerskiego.

  Produkt tylko na zamówienie.

 • Opis

  Atlas wykonany z profili stalowych o wymiarach 50x50 i 80x40 o bardzo dobrej biomechanice. Możliwość wykonywania 36 ćwiczeń na wszystkie podstawowe grupy mięśniowe. Szyta tapicerka profilowana możliwość doboru koloru tapicerki w/g wzornika.

  Paco Athletic Shop
  www.paco.pl
  ul. 1-go Maja 12
  20-410 Lublin
  NIP 712-025-32-04

  tel. (0-81) 534-54-00

  fax. (0-81) 444-50-50
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Lublin, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
warsztaty treningi z Lublin, zobacz zdjęcie
warsztaty treningi
150 zł
Shou - to życie. Shou- szkoła życia i nieśmiertelności. Wielkie drzewo wiedzy, która swoimi korzeniami sięga do źródła życia. Jestem szczęśliwy, że mogę dotykać cicho leżące na mej dłoni diamentowe okruchy prawie zapomnianej wiedzy.Przyniosłem je dla was, Uczniowie, weźcie i zachowajcie je, ponieważ to jest beżcenny pył, który tak jest wam potrzebny. Zapraszamy na warsztaty i treningi sta ...