Roleta dzień-noc dzień noc, wolnowisząca 

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/02/2017
Roleta dzień-noc dzień noc, wolnowisząca.

Ogłoszenie dotyczy 1 szt. rolety Dzień-Noc.

Cena dotyczy 1 szt. rolety wyprodukowanej na wymiar o szerokości całkowitej nie większej niż 40 cm, wysokości całkowitej nie większej niż 150 cm. W podanej cenie jest do wyboru 9 wzorów tkanin.

Możliwa jest wycena innych wymiarów, innych tkanin, innych kolorów, wersji z kasetą i prowadnicami – zapraszamy do kontaktu.

Cena nie uwzględnia kosztów pomiaru, dojazdu, montażu, wysyłki – jeśli jesteś zainteresowany tymi opcjami zapraszamy do kontaktu. Możliwa jest wysyłka towaru do samodzielnego montażu.

Firma K-BRO posiada na sprzedaż rolety dzień-noc, rolety standardowe, rolety rzymskie, moskitiery, plisy, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje bambusowe, zasłony moderno, zasłony flex, verticale, panele przesuwne, napędy do bram wjazdowych i garażowych, rolety zewnętrzne.

Zapraszamy również do zapoznania się z nasza pełną ofertą na naszym fanpage na facebooku pod adresem:
http://www.facebook.com/kbrobrodnica
http://www.k-bro.pl
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Brodnica