Szynszyle Łódź - Zarodowa ferma szynszyli Tyliński Łódź  

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania09/09/2018
  • Lokalizacja
  • Oferowane przezHodowca
Naszym największym i najistotniejszym kapitałem jest przeszło 40-letnie doświadczenie w zakresie chowu i hodowli szynszyli.
Wszystkie oferowane zwierzęta pochodzą z zarodowej fermy szynszyli w Łodzi - NAJSTARSZEJ CZYNNEJ HODOWLI SZYNSZYLI W POLSCE (rok założenia - 1967).
Nasze szynszyle są przedmiotem dostaw na giełdy zoologiczne, z których zwierzęta trafiają do sklepów zoologicznych na terenie całego kraju.
Oferujemy w ciągłej sprzedaży szynszyle (jako pupile domowe) we wszystkich odmianach, w wieku począwszy od 2,5 miesiąca, a także, jako dodatek, pełen asortyment pokarmowy niezbędny dla szynszyli oraz konsultacje merytoryczne zarówno w zakresie chowu zwierząt, jak i z weterynaryjnego punktu widzenia.
Ceny oferowanych szynszyli:
białe plamiste - 180 zł/szt.
czarne aksamitne - 150 zł/szt.
beżowe - 120 zł/szt.
standardowe - 90 zł/szt.
Do każdej zakupionej u nas szynszyli dołączamy gratis 250 g wysokiej jakości granulatu, umożliwiającego stopniowe przejście na pokarm dostępny w sklepach zoologicznych, oraz torebkę patyków z drzew owocowych do ścierania zębów u gryzonia.
Gwarantujemy, iż pochodzące z naszej hodowli szynszyle są zwierzętami zadbanymi oraz zdrowymi.
Odbiór zwierząt osobisty, codziennie w Łodzi po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Tel. +48 605 595 239
Zapraszamy serdecznie do zakupu!
Uwaga: Załączone zdjęcia mają charakter ogólno-informacyjny i nie przedstawiają konkretnie oferowanego zwierzęcia, gdyż istnieje możliwość wyboru szynszyli spośród wielu dostępnych.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łódź