Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
ŻÓŁW chiński wodno lądowy pilnie szuka dobrego domu z Katowice, zobacz zdjęcie
ŻÓŁW chiński wodno lądowy pilnie szuka dobrego domu
80 zł
Żółw chiński wodno-lądowy szuka dobrego, troskliwego domu. Zapewniam mu tymczasową opiekę po tym jak jego poprzedni właściciel zrezygnował z jego posiadania, dlatego żółw potrzebuje pilnie nowego, odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni mu właściwe warunki. Jest to samica, karapaks długości 4,5 cm. Ma spokojny charakter, jest nieagresywna i uwielbia stać w płytkiej wodzie lub wygrzewać się n ...
Dwie dorosłe świnki morskie szukają nowego domu / świnka morska, kawua domowa
Proszę o kontakt
Oddam dwie dorosłe świnki morskie - zdabane, zżyte ze sobą samce (roczny kremowo-biały i 2,5-roczny łaciaty). Świnki są krótkowłose, zdrowe, zadbane, do oddania wyłącznie razem. Oddam wraz z zapasem wysokiej jakości karmy i siana, miseczkami, poidłem i polarowymi legowiskami. Zastrzegam sobie prawo wyboru najlepszego domu, decyzja o oddaniu jest dla mnie bardzo trudna i chcę, żeby chłopcy trafili ...

szczurki szczury szczur DUMBO/STANDARD/REX Katowice

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Witam serdecznie, oferuję szczurki z mojej własnej hodowli Rat's house, którą prowadzę już jakiś czas. Posiadam różne ciekawe odmiany między innymi :
burmese, siamese, american/ russian blue, white, mink, topaz, silver, black, agouti. Znaczenia husky, hooded, capped itp. Dużo tutaj wymieniać ;) Zdjęcia w ogłoszeniu są zdjęciami przykładowymi ogonków z mojej hodowli, ale proszę pamiętać, że wszystkich umieścicie się nie da ;) dlatego można też wysłać mi zdjęcie danego ogonka, a ja napisze, czy takie maluchy posiadam bądź posiadać będę.

Ceny są różne od 30 do 120 zł

Dużo osób czytając informację powyżej zrobi duże oczy, dlatego proszę o kontakt, a ja wszystko na spokojnie wyjaśnię :)

Maluchy wydawane są w wieku 5 tyg, wstępnej rezerwacji można dokonać zawsze, kiedy szczurki są w wieku 4 tyg są oddzielane od mamy i wtedy następuje wybór konkretnego malucha, co potwierdza zadatek jakiego wymagam, jest to 10 zł od szczurka. I pózniej po tygodniu odbieramy pociechy :)

Teraz troszkę o hodowli..

Bardzo dużą wagę przykładam do pochodzenia zwierząt, aby przyszli właściciele mogli się cieszyć przede wszystkim zdrowym szczurkiem. Drugą bardzo ważną dla mnie rzeczą jest oswojenie. Przykładam do tego bardzo dużo czasu, aby maluchy niczego się nie bały, chętnie spędzały czas z człowiekiem, a nie chowały się po kontach wystraszone i przerażone. Szczurki mają urozmaiconą dietę. Dostają dobrej jakości karmę , a także warzywa oraz owoce (gotowane i surowe) Sama hodowla należy do stowarzyszenia o nazwie "Polski Związek Hodowców Szczurów Domowych" (30/17) oraz jest pod stałą kontrolą Powiatowego Inspektoratu Weterynarii. Wszystkie papiery są do względu nie ma z tym problemu :)
Przed odbiorem każdy miot maluchów zostaje poddany kontroli weterynaryjnej, każdy przyszły właściciel dostaje ksero zaświadczenia lekarskiego o przebiegu kontroli oraz zdrowiu maluchów.
Nie ukrywam warunków w jakich żyją moje szczurki, bardzo chętnie zapraszam wszystkich do zobaczenia na żywo rodziców swoich szkrabów jak i reszty stada :) Przed dokonaniem rezerwacji można przyjechać (Tym bardziej jeśli będziesz posiadać pierwszy raz ogonki) Przyjedź i zobacz jakie są to cudowne i inteligentne zwierzaki!

Zapraszam także na moją stronę gdzie również można nawiązać ze mną kontakt :

Kontak :
https://www.facebook.com/Rats-house-hodowla-szczur%C3%B3w-Katowice-901597329977771/
e-mile : hodowlaratshouse(małpa)o2.pl (olx nie toleruje niektórych znaków :) )
lub telefonicznie (podany w ogłoszeniu i na stornie fb)

Oferuję także transport na terenie całej Polski (za granice także) Tylko blablacar, nie wysyłam zwierząt kurierem, pkp czy też pks. Cena jest zależna od kierowcy (nie ma z tym problemu, abym ja wszystko załatwiła.